Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha egy férfi...

Szerintetek gáz, ha egy férfi otthon a kisdolgához is leül, hogy ne fröcsögjön mellé?

Figyelt kérdés
jan. 27. 18:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Röviden, szerintem nem gáz!
jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez olyan szintű magánügy, amire lehet az életben nem derülne fény (amíg ki nem írod az internetre). Ilyen miatt szorongani, hogy mások vajon mit gondolnak már tényleg nem normális.
jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
Higiéniai okokból lehet, hogy előnyös, de szerintem a pasas attól a pillanattól kezdve megszűnik férfinak lenni. :)
jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Ráadásul úgyse látnak ilyenkor (kivéve persze, ha véletlenül rád nyitnak), és egyébként is magánügy. Arról nem is beszélve, hogy olyankor is előfordulhat, hogy úgy érzi az ember, hogy kakilni is kell, ezért ül le, de az végül nem sikerül.
jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
3# nem ismer magas férfiakat
jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyedül beköltöztem egy teljesen új lakásba, akkor tűnt fel, hogy a wc-t állva használva, apró cseppek egész nagy területen szóródnak szét a wc körül. Azóta ülve használom.
jan. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gaz. Inkabb te vagy esszeru. N
jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Sőt, van olyan ország, ahol pont ezért csinálják ülve a kis dolgukat is.
jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár több ilyen lenne.
jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!