Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért köpködnek...

Az emberek miért köpködnek arra aki fel volt mentve matematikából érettségin? Én felvoltam mentve viszont cserébe két másik tantárgyból kellett egy helyett érettségiznem!

Figyelt kérdés
Csak feljött ez a téma, és valamiért más embereket ez negatívan érint! Miért?

jan. 27. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Kérdezd meg a más embereket, akik köpködnek, hogy miért teszik. Én nem hallottam még ilyet.
jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Az mit jelent manapság? Egyáltalán nem kellett vizsgázni, vagy valami könnyített pálya?

Egyébként gondolom azért, mert a zérettségit olyan szinten lebutították már, hogy aki nem képes átmenni rajta, annak konkrétan az élet is nagyon-nagyon nehéz lesz önálló felnőttként, mert olyan gyengék a képességei.

Miből érettségiztél matek helyett,

jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Az mit jelent manapság? Egyáltalán nem kellett vizsgázni, vagy valami könnyített pálya?"


ha fel vagy mentve, akkor nyilván SEMMIT nem kell vizsgázni. Órákat sem kell látogatni, de a tanár általában biztat arra, hogy látogasd, bár én ha utolsó óra volt, mindig eljöttem, de amúgy sem látogattam gyakran.

jan. 27. 22:52
 4/8 A kérdező kommentje:

"Miből érettségiztél matek helyett,"


Média és informatika.

jan. 27. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te összesen 6 tárgyból érettségiztél? Miért kellett 2ből helyette?
jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Talán irigységből, hogy nekik kellett, vagy felsőbbrendűnek érzik magukat.


Nekem sincs matekból, nem felmentés miatt, külföldön érettségiztem (Szlovákia), ott nem kötelező. Kutya sem nézi.

jan. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Paranoiás vagy vagy egyszerűen téged zavar => kisebbségi komplexus.

Senki le se xarja a másik embert, nemhogy ezen kezdjen el foglalkozni.

Meg amúgy is kit érdekel más mit gondol, mond? Ha veled foglalkozik a saját idejét pazarolja, nem kell leállni vele.

jan. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

Nem értem, miért csodálkozol.


A magyar társadalom tele van EQ hiányos, nagypofájű, meglehetősen szerény képességű emberrel, akik jobbnak akarják érezni magukat.

Még ezen az oldalon is láttam olyan IQ bajnok matektanárt, aki szerint csak a matekot sem tanulni.

azon meg jókat röhögök, hogy (főleg az idősebb korosztályból) mindenki szerint marha könnyű az érettségi stb, aztán a gyakorlatban meg csupa löttyedt, idegen nyelven alig tudó balfékkal találkozom, akik egy 5 soros ímélt képtelenek értelmezni.

hiába, pofázásban világbajnok a magyar.

jan. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!