Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eddig ki tett hozzá legtöbbet...

Eddig ki tett hozzá legtöbbet az életetekhez?

Figyelt kérdés
Értelmezése: akitől a legtöbbet tanultatok, akinek a köpönyegéből kibújtatok, akinek máig tartó hatása van stb.
jan. 28. 13:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Senki
jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exem. Fenyegetett hogy ha tovabbra is olcso alkalmi munkákbol élek kidob.(en vagyok a nő)(vagy kint takaritottam diplomával, vagy itthon voltam sulikban 4 órás pedasszisztens meg ilyenek)

A szakítástol rettegve (folyamat terrorizált mert ő amugy celtudatos sikeres ember es rühelli az életképteleneket) így pánikban kezdtem el olyan munkákat keresni hogy pl ügyvédeknél, vagy nagy cégeknél pénzügyön német érdekltségeknél meg stb. Pánikolva elkezdtem olvasni a totoo v vonzás torvenyt is. Es imádkoztam is. Es minden nap hálát adtam annak hogy még a párommal lehetek.


A végén még pénzugyi vezetőnek is felvettek és hosszu távon is dolgoztam ott saját magamat is felülmultam elbirtam már hinni azt is hogy többre is képes vagyok, aztán többet kerestem mint a saját párom, na es akkor is kidobott azzal a felkialtással hogy mert biztos csak mákom volt..



De azóta tudok bízni és hinni magamban. Nélkule lehet még most is takarítanék valahol.


(Az egesz ugy keződött hogy fősuli mellett kezdtem munkákat keresni es sehova nem vettek fel. Igy a fosuli mellett inkabb letettem egy ker boltvez tanfolyamot is mert megszuletett bennem az hogy diplomával ezzel a lendulettel éhen is fogok halni mivel sehonnan nem irnak vissza. Vagy jnterjuk utan nem önre esett a választásunk leveleket kapom.

Igy diplomával az elso munkahelyeim eladói munkák voltak. Aztan kukfold meg a létező legtöbb csicska munka ami csak van.

A baratomnak viszont elege lett abbol hogy kijarkalok helyezkedjek el itthon..ja igy lettem napi 4 orában pedasszisztens kb zsebpénzért..es igy tovább. Soha nem hittem azt hogy valaha is én meg fogok élni. Egy örök "csövesnek" hittem magam. Tekintve hogy a gazdag szüleim 2 centet se segitettek soha semmiben es alberleteztem is. Volt olyan is hogy lakbérért kellett szexet szolgaltatnom hogy ne menjek utcára(ezt senki nem tudja). Na ezt az egészet ő változtatta meg bennem es rámutatott hogy vagyok vki. Es ezeknél több.)

jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
*elkezdtem olvasni a titok címú vonzás törvényèről szóló könyvet is.
jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen ember van az életemben, de talán kiemelkedik egy volt mentorom. Kb 1.5 évet dolgoztunk együtt, egyetem alatt. Elindított az úton, általa megtaláltam mire szeretnék specializálódni és rengeteget tanultam tőle. Lett annyi szakmai tapasztalatom, hogy azóta nincs gondom az álláskereséssel, bármikor válthatok, számomra kedvező feltételekkel tudok bármikor munkát találni.
jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

*Valójában én csodának éltem meg az egészet, hogy olyan szinten túl tudom magam teljesíteni Èrte, amit saját magam se hittem magamról, de ő akkor is eldobott engem mint egy rongyot.

Ez jellemző amugy más pasikra is. Hogy ha magadat is képes vagy túlszárnyalni érte, akkor is kidob.

jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A férjem és anyósomék. A saját családomra sosem számíthattam.
jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
önmagam
jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hogy ha magadat is képes vagy túlszárnyalni érte, akkor is kidob.



Érte...

Miért érte? Miért nem magadért?

A legnagyobb hiba, h mások kezébe helyezed a sorsod, a lelki békéd.

jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8 mert nekem a tervem külföld volt. Nem is ez.
jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Akkor jo lecke volt arra, h sose pozicionald senki ala magad.

Legyel te magadnak a legfontosabb!

jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!