Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek, főleg nők,...

Azok az emberek, főleg nők, akiknek gusztustalan kinövés van az arcukon, orrukon, szemkörnyékén, szájkörnyéken, azok miért nem szedetik le?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyet látok, nekem is nőtt egy dudor a homlokomra, de kb 1 hónapot volt ott, mentem is bőrgyógyászhoz és lekapattam vele… se nem volt drága, se nem volt vele semmi gond…

Akinek pl a száján van egy óriási barna kidudororó anyajegy, az miért nem szedeti le?



jan. 30. 09:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy őt nem zavarja. Nekem a nyakamon van egy anyajegy és marhára nem érdekel.
jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
De pl akinek a száján van egy bazinagy és pl nem lehet vele csókolózni, mert ott fityeg az ajkán egy rohadt nagy fityegő anyajegy… nekem ne mondja senki, hogy az nem érdekli a gazdáját…
jan. 30. 09:07
 3/37 anonim ***** válasza:
62%
Ezt én sem értem. Tényleg csúnya és nyisszantással meg lehetne oldani.
jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a fülemtől az arcom felé van kb 4 centire, kicsit kiáll, gyűlölöm, de sztk-ba nem megyek, volt már ott ilyen leszedésem és nagyon barbár munkát végeztek, magánra meg nincs pénzem...
jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
68%
Lehet olyan oka, amelyről - ismerethiányból adódóan - ("nem vagy bőrgyógyász") nem tudsz, de ítélkezni könnyű.
jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Azért magánban leszedetni egy ilyet, sem egy hatalmas összeg én is magánban szedettem le, 3db tízezresem bánta.. inkább, mint hogy szarvam legyen…
jan. 30. 09:28
 7/37 anonim ***** válasza:
48%
Én se értem, undorító és igénytelen.
jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindenkit zavarnak ilyen apróságok.
jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
54%
Hát én legolcsóbban 50ért találtam, de nekem a 30 is sok
jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
74%

Állítólag van, amit nem szabad leszedetni.:( Vagy nincs rá pénzük.

Ha nem ez a helyzet, akkor én sem értem. Engem nagyon zavar a látványa, undort keltő.

jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!