Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudtál megbocsátani...

Hogy tudtál megbocsátani magadnak múltbéli dolgokért?

Figyelt kérdés
Ha valami olyat tettél, amivel nagyon megbántottál valakit.

jan. 31. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy
jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Kellő érettség és önismeret. De mindenkinél másmilyen életkorban illetve formában jön el, már ha eljön.
jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj, mert ha nem bocsátok meg, akkor jobb lesz? Felesleges a múlton rágódni, a jelennel és a jövővel kell foglalkozni.
jan. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Önreflexió. Megértem, hogy mit miért tettem, hogyan éreztem magam akkor.
jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántottam meg senkit szándékosan, max néha megvédtem magam amire a bullyka megbántódott, hogy már bullyzni se lehet, egyem a szívét.
jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szándékosan nem bántottam meg senkit, de mivel kicsit nyers a stílusom, előfordult, hogy mégis megsértődött valaki. Jó ideig bántott is az egyik ilyen eset. Aztán megértettem, hogy az embernek vannak érési fázisai. Az érés egy végtelen folyamat. Akkor én abban az állapotban voltam, annyira voltam érett, azt tudtam adni. Ezt el kell fogadni.
febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat kéréssel, ha jogtalanul bántottam valakit. Esetleg az okozott kár jóvátételével, ha ez lehetséges.
febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Bocsánatot kérni tudni kell.

2. Előbb gondolkodunk, aztán beszélünk és utána cselekszünk.

Akit nem értem el és nem tudtam bocsánatot kérni, ott volt olyan, akinek a helyzetébe képzeltem magam és rájöttem, hogy neki ez egyáltalán nem probléma. Volt ilyen is.

febr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!