Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rettegek, hogy a párom beteg...

Rettegek, hogy a párom beteg lesz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 1 éves kapcsolatban élek a barátommal, és alapjában véve nem sokszor volt beteg eddig, max 2x, mégis egyre jobban félek hogy beteg lesz. Mivel nem a közelemben él, így ha beteg, akkor haza kell utaznia, szerintem ez is rátesz egy lapáttal a félelmemre. Ha már egy kis baja is van, (fejfájás, orrfolyás) elkezdek stresszelni hogy mi lesz, mit tegyek, hogy oldjam meg. Szóval ebben kérném a segítségeteket. Mit tegyek ezügyben?

febr. 1. 06:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Na ide se fog írni többé a kérdező...
febr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Fejfájással haza utazik???😂😂hagyjuk már😂

Egyszer kövesd😊

febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom bejelentett lakcímére (szüleihez) kell hazautaznia orvosi igazolásért. Mondjuk ez egy paradoxon, amit én is tapasztaltam már, ha tényleg annyira beteg vagyok, hogy nem tudok dolgozni menni, akkor egy 3-4 órás tömegközlekedést sem vagyok képes abszolválni, de az igazolás meg kell a betegszabadsághoz.

Hogy hogy oldod meg? Úgy, ahogy magaddal bánnál, ha beteg lennél. Főzöl neki teát, meg hagyod pihenni, semmi extra, ha ne adj' Isten tényleg nagy baj lenne, akkor meg betaxiztok az ügyeletre, vagy 112, és megoldják helyetted.

febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a szituációt. A kérdésed csak még több kérdést vet fel. A párod hazautazása az egyik. De ha ettől eltekintünk, mert valaki erre már tippelt, hogy máshol van az orvosa, akkor is, mit kell neked megoldanod és pontosan mitől rettegsz?
febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

13! Ha tényleg beteg lenne akkor nem tudna haza utazni.

Másrészt azt hittem mindenki tisztában van vele 2024-Ben hogy a tp. Papírt online is KÖTELESEK kiállítani, de postai úton is fellehet adni ha valaki esetleg nem tudja használni az eeszt oldalát.

Baromi naívnak kell lenni ahhoz hogy elhiggye valaki hogy beteg és tényleg haza utazik 😂 - főleg egy sz*ros fejfájással - ha meg cluster vagy migrén azzal biztosan nem megy sehova 😃

febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyuhoz utazik haza, mert ő is aggódik? Vagy miért?
febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most megkísérlem modellezni a szituációt: kérdező lakik mondjuk Győrben, a párja meg lakjon mondjuk Kanizsán. Hétvégén a pasi elmegy Győrbe, hogy együtt legyenek két napot, de közben megbetegszik. A pasi háziorvosa és munkahelye Kanizsán van, ezért azon frissiben, lázasan betegen hazamegy, hogy lássa az orvosa? Minek? Vasárnap megbetegszik, hétfőn telefonál a munkahelyére, hogy beteg, utána felhívja a háziorvost, hogy beteg, de Győrben van a párjánál, majd ha már lesz olyan jól, hogy utazni tudjon, felkeresi, addig is vegye tappenzes állományba. Ez kb ennyi.


Bármi más esetben nem is tudom értelmezni, hogy miért nem ott jár valaki háziorvoshoz, ahol hétköznap általában lenni szokott, ezért gondolom, hogy a pasi hétvégente jár a kerdezohoz, és ezért gond, ha ott betegszik meg.

febr. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne legyél már ennyire paraszt, hogy ki írsz egy ostoba kérdést, aztán nem válaszolsz azokra a kérdésekre amikkel konkretizálhatnád a dolgot!
febr. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Senior Séf ***** válasza:
Ha nincs baj, nosza, csináljunk gyorsan! Rettegés nélkül mégse élet az élet.
febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

15, én ezt pl. nem tudtam, köszönöm! (13-as voltam). Nekem pl. azért nincs ott a háziorvosom, ahol lakom, mert az albérletem tulaja valamiért retteg attól, hogy ha bejelentem magam ideiglenesre az ingatlanjába, akkor plusz jogokat nyerek. Egy hetvenes néni, két éve magyarázom neki, hogy ez nem így működik (meg ha lenne velem probléma, szerintem két év alatt már kiütközött volna), de neki rossz tapasztalatai vannak. Hát kösz, b+, én meg ezért alapvető szolgáltatásokhoz nem tudok hozzáférni.

Viszont abban az árkategóriában, amit ki tudok fizetni lakbérre, abban csak ilyen tulajok, meg lefingott lakások elérhetőek.

febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!