Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még olyan akinek soha nem...

Van még olyan akinek soha nem lehet jogosítványa és emiatt selejtesnek érzi magát és nem hagyja nyugodni a gondolat?

Figyelt kérdés

Pszichés beteg családból jövök, soha nem lehet jogsim

19 évesen érettségiztem, utána jött egy 2 éves depressziós időszak, utána nagy nehezen külföldön kezdtem dolgozni akkor nem kellett a jogsi


Azóta sajnos itthon vagyok már, lassan 30 éves és bár jelenleg nem dolgozom mert megint nagyon durva szorongó depresszív szakasz van, de nagyon fáj hogyha mennem kell valahova akkor busz, metró...


Látom hogy milyen hülye embereknek is van jogsija

Most őszintén, Győzike, Bea asszony, ismerek még az iskolából is nagyon ostoba embereket akinek van jogsijuk és saját autójuk is


Rengeteg szerintem nagyon egyszerű embernek akiknek még az érettségi sincs meg, vezetni tudnak és autójuk is van...


Számomra elképzelhetetlen hogy vezetek, már a gondolattól is jön a pánik, ajulas...

ehhez képest annyi milliárd embernek meg olyan könnyen megy


Annyira rossz és ciki belegondolni hogy ha végre újra munkába is tudnék állni, várhatom majd a buszt mint 17 évesen a gimibe tartva...


Hogy megy ez ilyen sok embernek ennyire könnyen?

Hogy ne legyen kisebbségi komplexusom?



febr. 2. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Vegyél egy maseratit hozzá egy sofőr és akkor autoval mehetsz te is mindenhova
febr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem lehet pszichés betegség miatt, de nem érzem magam emiatt selejtesnek. Örülök neki, hogy így sok ember életet megmentek, hogy nem vezetek/vezethetek😄
febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem sokat nem vesztesz, én megpróbáltam de nem lett belőle semmi. Viszont nem értem mit szeretnek benne az emberek, szörnyű ezt csinálni. Elképzelni más volt mint csinálni. Megpróbálni is kár volt de legalább tudom most már nem akarok jogosítványt ez száz százalék. Nem is való szorongós embernek én is az vagyok egyébként.
febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Azzal védekezel, hogy bezzeg "hülye" emberek is vezethetnek. Egyrészt annyira mégsem volt hülye, hogy a jogsi feltételeit sikeresen teljesítse; másrészt attól hogy valaki nem túl okos vagy intelligens még sehol nincs ahhoz képest, hogy ön- vagy közveszélyes embereket engedsz a forgalomba. Aztán ha egyszer bal lábbal kel fel és ártatlan embereket öl meg, mert épp úgy gondolta hogy neki elege van és ráhúzza valakire a kormányt egy jó kis frontális öngyilkosságért.
febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Gyerekkorban nem kerékpároztál?

Gondolok itt a közlekedési készségek fejlesztésére.

Jelenleg sem?

febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%

8 osztály elég egy jogosítványhoz, és kellő figyelem.

Eleve nem forgalomban kell gyakorolni a vásárolt autó tulajdonságait, innentől pedig konkrétan fogyatékosnak kell lenni ahhoz hogy ne tudd mit jelentenek a táblák, és mit jeleznek a lámpák színei.

Nem tartom magam Uniós szinten profi sofőrnek, francia körforgalomban valószínűleg én is elvéreznék, vagy csak szerencse kérdése lenne.


Szerintem aki annyit annyi gyógyszert szed hogy már félálomban csak néz maga elé az nem is gondol a külvilágra, de Te szerintem csak idegeskedsz, és szorongsz ezen.

febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem van jogsim,tudok vezetni (elvileg). Mégsem vezetek. Halálfélelmem van tőle, remegek,izzadok. Olyan rémálmaim szoktak lenni,hogy autóval kell mennem valahova :D Pedig alapból nem vagyok parázos semmiben. Még olyan sportot is űzök,ami nem a legbiztonságosabb. De az AUTÓ az nekem maga a mumus:))
febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azzal védekezel, hogy bezzeg "hülye" emberek is vezethetnek.


Azért azt hogy egy ember intelligens vagy sem lehet tudni miután kinyitotta a száját

Nekem az erettsegi gyerekjáték volt, de vezetni nem tudnék

Ehhez képest meg a jogsihoz nem kell érettségi... az is milyen már? Minimum ahhoz kötném


Én csak azt látom magam körül hogy mindenki tud vezetni csak én nem és nagyon cikinek érzem

febr. 2. 21:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Én elég vaksi vagyok, szerintem van annyira szar a látásom hogy ezzel nem lehetne jogsim. Persze szar érzés, hogy annyi mindrnkinek van, én meg gyalogolok vagy buszozok. De tudom milyen iszonyat sokba kerülne a fenntartása. Sok értelmes, intelligens ember van még, aki leél autó nélkül egy teljes, normális életet, szóval nem kell annyira elkeseredni emiatt. Amúgy tényleg nem való mindenkinek.
febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én súlyos látássérűlés miatt nem vezethetek. Amikor olyam helyen laktam, ahol napi 3 busz volt, nagyon nehéz volt. Most óránként van vonat, így okés. Viszont sokszor làtom, hogy ami nekem tömegközlekedéssel 2 óra, az másnak fèl, valahova el sem jutok. Ezek miatt tudok szomorú lenni néha.

Valami SSRI/SNRI (kombo) nem segítene ezen a durva szorongáson?

febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!