Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez milyen betegség lehet egy...

Ez milyen betegség lehet egy embernél?

Figyelt kérdés

Mindenféle előzmény nélkül közöl dolgokat, mintha nekem tudni kellene mire gondol, vagy korábban már beszéltünk volna erről.


Vagy olyan emberekről beszél, mesél, akit nem ismerek, úgy, mintha nekem ezt tudni kellene.


Ez a memóriához köthető vagy szimplán retardált az illető?


febr. 2. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit rossz a memoriaja. Ennyi. Nincs kulonosebb baja.


Minek baratkozol vele,ha nem szimpi??

febr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h a te memóriáddal van a baj és már beszéltetek róla
febr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Memória. Velem is előfordul néha, ha elkezdek mesélni egy sztorit egy barátomnak, hogy rákérdezek, hogy ezt mondtam-e már, mert valakinek már meséltem előtte, de nem emlékszem, hogy neki vagy egy másik barátomnak.
febr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2


Azt kétlem mivel írásban kommunikálunk, és, vissza tudnám nézni.

febr. 3. 01:56
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

Én is kiváncsi volnék, hogy ez milyen pszihologiai állapot, mert találkoztam hasonló emberrel. Egy tanfolyamon párszor összefutottam egy emberrel, akiről természetesen az égvilágon semmít nem tudtam, nem ismertem. És mégis rendszeresen úgy mesélt az életéről, a munkájáról, családjáról, problémákról, mintha mi napi szinten együtt élnénk dolgoznánk, és részletekbe menően ismernénk egymás életét. Volt pár kellemetlen beszélgetésünk hazafelé, mire rájöttem, hogy ő valahogy nem érti azt, hogy én nem tudhatom azokat a dolgokat, ami neki természetes mert a napi élete.

Tippelek, hogy ez valamilyen autisztikus állapot lehet. Az autizmus az nagyon sok féle állapotot produkálhat, és az egyik jellemző tünete, hogy az autista nem képes a saját gondolataitól elvonatkoztatni. Nem képes beleélni magát más emberek helyzetébe, nem tudja elképzelni a többi ember mit gondolhat, mit tudhat, és azt hiszi, hogy amit Ő tud, ismer azt mindenki tudja.

febr. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a bizalmába akar avatni, és igyekszik megosztani veled olyasmit is, amit mással, vagy eddig nem tett. Lehet, hogy bejövős vagy neki :)
febr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!