Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik náci hajlam? Kérem...

Létezik náci hajlam? Kérem segítsenek próbálok megváltozni!

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta érdekeltek a nácik, fasiszták. (középiskolás vagyok) pár évvel ezelőtt is rasszista voltam homophób de nem náci. Tavaly ősszel láttam egy katonai boltban egy magasszárú fekete bakancsot. Nagyon megtetszett, ezután az interneten felfedeztem a skinheadeket. Én is azzá válltam, a szüleim ellenzik nem erre tanítottak próbálok elszakadni az ideológiától de nem tudok egyszerűen próbálok megváltozni de nem tudok, egyből bizonyos rasszokat szapulok ha történik valami. Létezik náci hajlam? Nem vagyok ilyen divatnáci lenézem azokat, már iskolában is voltak emiatt konfliktusok. Kérem a kérdésre válaszoljanak, próbálok megváltozni. Egyre jobban süllyedek le az ideológiába.

febr. 4. 20:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Nézd próbálj meg objektív lenni ebben . Elárulom hogy az összes ideológiának megvannak a maga hibái.Lehet hogy csak a valahová tartozás érzését keresed a náci ideológiában.Esetleg a következő dolog segíthet.Ìrd le egy papíra mi az ami tetszik ebben a gondolkodás módban azokat amik valóban jó érzéssel töltenek el azokat amikért valóban hajlandó lennél kiállni.
febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%

Egyszerűen csak utána kellene nézned, mit gondol erről a másik oldal.


Egyébként önamágban azzal semmi gond nincs, ha maguk a külsőségek érdekelnek. Sokaknál van ez, tehát ezt még meghagyhatnád.

febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Szerintem talán kiskoromra nyúlik vissza ez, általánosban mindig levállaztak beszóltak, fenyegettek, a romák. Pedig szóltam a tanároknak is, semmi nem történt. Azóta már senkinek se hagyom ,hogy beszóljon, főleg nekik nem, van egy szint amit ha átlépnek erőszak árán is megvédem a becsületem.
febr. 4. 20:31
 4/26 anonim ***** válasza:
26%

"Szerintem talán kiskoromra nyúlik vissza ez, általánosban mindig levállaztak beszóltak, fenyegettek, a romák."

. Nem, ez így önmagában biztosan nem állja meg a helyét. Az egy dolog, hogy sajnos ez megtörtént, de hogy Te arra jutottál, "ők azért csinálták ezt, mert romák", azt jelenti, hogy valami megerősítette ezt a narratívát. Vagy már előtte valahogy megvolt a tudatodban, vagy később sajátítottad ezt el, és dolgoztad fel így.

febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Lehet az erősítette meg ezt a narratívát ,hogy Borsodi vagyok...
febr. 4. 20:48
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Tehát azzal nincs gondod, hogy rasszista vagy, a nácisággal van gondod csak?
febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%

Simán csak együgyű vagy.


Ezen segíthet ha igyekszel képezni magad, olvasni, tanulni, pallérozódni, kivakaródzni ebből a szellemi pöcegödörből.

febr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A neonácizmus ad egy célt, azért edzek ,hogy megvédjem a házam a családom az országom. Szoktam olvasni, a tanulmányaimra sincs egy rossz szavam. Csak rájöttem ,hogy ez nem egy jó végcél, megismertem olyan embereket akikre nem akarok hasonlítani. Próbálok elfogadó lenni de nem megy, próbálom megérteni ,hogy: ,,vannak normálisak" ,,nem mindegyik olyan" stb... Nem akarom az életem a sitten tölteni, mert ez az út oda vezet. Amióta ilyen körökben mozgok nem érdekelnek a szabályok, és ez nem jó.
febr. 4. 21:03
 9/26 anonim ***** válasza:
60%

azért mert szar életed van ne legyél náci xd nem lesz tőle jobb és ha tettlegességig fajul valami, megvernek vagy kárt okoznak benned vagy lecsuknak vagy kinyírnakxd

Ha nem tudod a problémáid egyedül megoldani menj pszichológushoz.

Edzeni meg olvasni lehet normális gondolkodással is xd

febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem szar az életem :) inkább a börtön mint a szégyen… a börtönben mi lenne az már másik téma, mert a börtönökben csak romák vannak
febr. 4. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!