Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez pedofíliának számít?

Ez pedofíliának számít?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömről van szó, ezeket a dolgokat nem tapasztaltam, olyan valaki mondta, aki nálam közelebbi/jobb/közvetlenebb kapcsolatban van vele.


Egy 30 körüli férfiről van szó, akinek nincs párkapcsolata, és gyereke sem. Nagyon szeretne gyereket, nőt nem, csak gyereket. Amikor gyerek van a közelében, akkor alaposan megnézi, amit állítólag elég feltűnően csinál. Az instagramon nagyon sok olyan oldalt követ, ahol főleg gyerekeket fotóznak. Facebookon olyan képeket kedvel, ahol gyerekek vannak (ezt mondjuk nem tudom honnan lehet tudni, hogy CSAK azokat a képeket kedveli).

Többször volt olyan, hogy valaki a gyerekéről beszélt neki, vagy gyerekek voltak körülötte, és elsírta magát, ha nem is látványosan, de elkönnyezett.


Ennyi információm van, ezekből nem derül ki egyértelműen az, hogy szexuális gondolatai lennének.


Semmi hasonlót nem tapasztaltam rajta. Nekem van gyerekem, amikor találkozunk teljesen normálisan viselkedik a gyerekem jelenlétében. Instagrammom nincs, azt nem tudom megnézni, facebookon nem szoktam látni, hogy miket kedvel, nem sok közös ismerősünk van.



2021. szept. 19. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Hat sztem nem. Dzseko is ilyen volt, mert elvettek tőle a gyerekkorát, o csak szerette a gyerekeket, aztan o is rogton pedofil lett az emberek szemében..
2021. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Ebből nem derül ki. Van, aki jobban elvan a gyerekekkel. Van, aki jobban szót ért velük. Más a saját gyerekkorát látja bennük. Megint más meg csak vágyik rá, hogy utódja legyen.

Illetve ne felejtsd el, a gyerekek eleve evolúciós szempontból úgy vannak "összerakva", hogy az emberekben jó érzéseket keltsenek. Aki erre még érzékenyebb is, lehet ilyen módon jön ki.


Ám egyik lehetőség sem zárja ki, hogy az illető érezzen szexuális vonzalmat. Viszont, ha érez is, de semmi rosszat nem tesz, nem kell érte bántani.

2021. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen szexuálisan érdeklik a gyerekek.


Képzeld el ugyan ezt a szituációt, csak a "férfi" szót cseréld ki "nő"re, akkor azt mondanád, hogy egy 30as nő, aki nagyon akar gyereket, párkapcsolatot annyira nem, de még nem úgy hozta az élet hogy összejöjjön neki, így mindig amikor lát egy gyereket kicsit elszotyolodik.


Így már teljesen normálisnak tűnik a történet.


Attol még, hogy férfi nem lesz pedofil.

2021. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11%
Ez inkább elmebeteg hisztéria a részedről. Amúgy meg semmi közöd senkinek a szexualításához, ha pedofil az ő dolga, nem a tiéd.
2021. szept. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!