Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan problémáid amit...

Vannak olyan problémáid amit nem tudsz megbeszélni senkivel sem ezért inkább magadban tartod életed végéig?kor/nem

Figyelt kérdés
febr. 5. 08:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Nem szoktam panaszkodni, amúgy sem szeretem teljesen "kiadni" magam másoknak, nincs igényem "lelki szemetesre", max. tényeket mondok el a sokból, ha szükséges. Olyan terheket viszek csendben, amin úgy sem tudnának segíteni mások, arra meg nincs szükségem, hogy sajnáljanak vagy megítéljenek, esetleg beleszóljanak hogyan és mit kéne csinálnom a jelen helyzetben. Valahogy csak lesz, hiszen a dolgok változnak.
febr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy életem végéig magamban tartom, azért ahhoz még fiatal vagyok, de jelenleg vannak olyan problémáim, amiket senkivel sem tudok, vagy épp akarnék megbeszélni. És nem is tűnik úgy, hogy a közeljövőben lenne ilyen téren változás, bár ki tudja.

23/L

febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!