Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan problémáid amit...

Vannak olyan problémáid amit nem tudsz megbeszélni senkivel sem ezért inkább magadban tartod életed végéig?kor/nem

Figyelt kérdés
febr. 5. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Igen, vannak! kor/nem
febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, több ilyen is van.


Azt viszont nem tudom, hogy életem végéig magamban tartom-e vagy sem, még nem haltam meg.

febr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek megbeszelni, ugyse lehet rajta segiteni
febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%

Van ám, bőven.


Ugyan ki hallgatna meg.....

febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a baj a legtobb ember csak panaszkodni szeret
febr. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincsenek. Nekem inkább olyan problémáim vannak, amiket nem akarok megbeszélni másokkal. Mert nem tartozik másra. Főleg, hogy mindenkinek meg van a maga baja... minek dobálnám meg még a sajátjaimmal is?
febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kb. csak ilyenek vannak, mivel senkit sem érdekel a másik gondja-baja, így az enyém sem.
febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindent meg tudok beszélni párommal.
febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, vannak. Többnyire fizikai betegségeimmel vagyok egyedül, de már fel is hagytam a sorstársaim keresését. (Mármint vannak mások is, akik ezekben a betegségekben szenvednek, de korántsem az én szintenen.) Valahogy az idők alatt (mármint sok idő alatt) lenyugodtak az ilyen jellegű gondolataim és megjózanodtam.

Más jellegű problémáknál többek között ez az oldal szokott segíteni. Nem feltétlenül kellett feltegyem a kérdésem. Mindnyájan hasonló vagy ugyanolyan problémákkal küszködünk, így egy kérdés (vagy a hasonló problémának az olvasása) is kijózaníthat. Bár vannak, amikből nem egyből józanodtam ki, noha utólag magától értetődő. Hát ez van...A környezetemben lévő emberek is hatással voltak rám.

28 F és 100%-osan minden tekintetben egyedül vagyok - de teljesen mindegy az életkor, mert nem életkor függvénye ez.

febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

**"Az a baj a legtobb ember csak panaszkodni szeret": ez egy baromság, főleg 2006 óta megy ez a h*e szöveg a társadalomban.


Vannak olyan problémák, amiken valóban nem lehet segíteni, max. fenntartani egy állapotot, együtt élni vele, elfogadni a helyzetet. Pl.: egy veleszületett betegség esetén. Aki egy ilyen embert b*tat és ilyen** szöveget nyom neki, annak csak azt mondanám, hogy:

"Elítélhetsz azért, ahogyan élek! Viszont lehet, hogy te már a negyedénél feladtad volna!"


Úgyhogy igen: vannak nekem is - mint mindenkinek - problémáim, amit nem (tudok) megbeszélni senkivel sem, így élem az életemet.

febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!