Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tiltottak már ki titeket...

Tiltottak már ki titeket valamilyen oldalról, vagy fórumról? Akit igen, mi okozta?

Figyelt kérdés

febr. 5. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mostanában már több TikTok csatornákról is tiltottak le.


Pedig egyáltalán nem bántottam senkit csak jeleztem, hogyha a videó feltöltő valótlan dolgokat állít, csalásról beszél és épp próbálja átverni a közönségét.

febr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Igen, innen.

Azért mert szót emeltem az agyatlan gyűlölködés, és a beteges tartalmak ellen amik itt vannak az oldalon, a moderátornak meg nem tetszett, hogy minősítettem őket.

febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Facebook csoportból. Kettőre emlékszek, mindkettőben az volt, hogy nem adtam az adminnak igazat, és ezért bosszúból kicsukott. Az egyiknél nem sajnáltam, mert kicsi közösség volt és az admin hozta a legtöbb anyagot (hobbival kapcsolatos csoport). A másiknál sajnálom, hogy ez lett, bár nem tudtam volna elkerülni. Ott az admin úgy állította be magát, mint szakértőt (jogi témákkal foglalkozott a csoport), de rengetegszer fals dolgokat állított, és lekezelő és tahó volt mindenkivel (pl. a legtöbb bejegyzés segítés/tanács kérés volt, és odaírkálta csomószor, hogy "így jártál", "jól megsz-ptad, most már ez van"). Én meg egy helyen kijavítottam, hogy nincs igaza, mert amit állít, az jogellenes. Kifejtettem az álláspontomat, ő csak személyeskedni kezdett, pár nap múlva már nem találtam meg a csoportot facebookon - kitiltott.
febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Trollkodtunk tinderen. (Senkit nem bántottunk nyugi)
febr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Bármilyen okból káros hatással van a közösségre.
febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azaz orosz nő, aki magyarnak vallja magát, pedig nem az, tiltott, amikor olyat kommenteltem az oldalára, ami nem tetszett neki, ill. felhívtam a figyelmét egy cikkre, amiben leleplezik.


Meg 1 fb csoportból, valami okádék ingatlanok, vagy mi volt a neve, ott is leírtam a véleményem valami kapcsán, ami a modinak nem tetszett, és phaszméregetés kijött belőle, ezért tiltott.


Igazából vicces, milyen könnyen megsértődnek emberek és mennyire féltik a magukról kialakított képet.

febr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem indirekt módon tiltottak ki innen :D

Fiatal gimis voltam, és egy sráctól, használtan vett laptopon keresztül regisztráltam ide. Már nem emlékszem szó szerint, mi állt a felugró üzenetben, de a lényege az volt, hogy valamilyen tiltás miatt azon a gépen nem hozhattam létre fiókot, ami teljesértékű lett volna. Nem tudom, sráci mit csinált, de elég érdekes volt.

febr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!