Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha a legeslegjob...

Mit csináljak ha a legeslegjobb "barátomat" tiltották az oldalról, és NAGYON szomorú vagyok miatta mert csak itt ismertem? :' (

Figyelt kérdés
A legjokosabb ember akivel valaha találkotam itt - és ahogy ismerem vissza se regisztrálna. Amikor privátot küldenék, at írja letiltásra került a fiókja és ha kiírok 1 kérdést hogy x-y embert keresem, akkor a törlik a kérdést?
2017. nov. 25. 23:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Olyan jó ember. Igazul segített.
2017. nov. 25. 23:08
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz. Ha őt nem érdekled, és nem akar kapcsolatba lépni veled újra, ez van.

Ő tudni fogja a nevedet.

2017. nov. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő nem szokott nekem írni csak én szoktam kérdezni ő meg válaszol. Ha nem írok neki, nincs felé kérdésem és ő nem válaszol.
2017. nov. 25. 23:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet ő tiltott le téged?
2017. nov. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nehezen elképzelhető mint az is hogy letiltották. Megkérek majd valakit akiben bízom és elmondom neki a nevét, hogy próbáljon meg ráírni.
2017. nov. 25. 23:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom mondani, ha ő is hasonlóan érez irántad, akkor újra fog regisztrálni, ír neked, és megadja valami elérhetőségét. Ha viszont a makacssága fontosabb, mint a barátságod, akkor sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez esetben ez egy rémesen egyoldalú barátság volt. :/
2017. nov. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha valaki tilt valakit, attól még lehet neki üzenetet küldeni, csak nem kapja meg.
2017. nov. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!