Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mit tart fontosnak az...

Ki mit tart fontosnak az életében?

Figyelt kérdés

Bárkinek az őszinte, és kötetlenül leírt véleménye érdekel azzal kapcsolatban, hogy kinek mi fontos, mi motiválja az életben?


Az én motivációm.: Barátok, munka, utazás, relax a természetben.



febr. 6. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Pénz. Ha van pénzem, utána tudom élvezni a többit, anélkül a barátaimmal sem találkozom szívesen.
febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki mit tart fontosnak az életében?


Az egészséget, a céljaim elérését, a családot, a párkapcsolatot, a jó munkahelyemet, az utazást, a pénzt.

febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem első az egészség. Ha az nincs, akkor semmi mást sem tudsz úgy élvezni az életben.

Az életem jelentős részét a munka teszi ki.

Fontos a család és a legközelebbi barátok. Nélkülük nem is igazán lenne értelme az életnek.

Legfontosabb elfoglaltságom az olvasás.

febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Pénz, hatalom
febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Az általam kívánt munka, ha a fizetés nem is annyira mesés, de arra igen, hogy azért eléljek belőle és jusson az általam kedvelt dolgokra, hobbikra. Megbízható barátok széles sávban, közepes ismeretség és elismerés. Egy kedves odaadó átlagos nő mellém és egy gyerek a későbbiekben. Megbecsülés. Meg persze az egészség mint ahogyan azt előttem is írták.
febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. az Egészség (mamám mondta mindig, csak Egészség legyen, a többit megvesszük :)


Utána, család, stabil munkahely, lakás, stabil anyagi háttér.


Motiváció: család, a gyerekeim :)


Jelenleg elégedett vagyok az életemmel :)

febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Idő
febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Legyen munkám.
febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
Jó lenne a csemetéimnek megtanítani, hogy a pénz nem minden. Néha meg kell állni. Körülnézni, észrevenni azt a millió csodát, amit felkínál az élet, de fiatalon vakon megy el mellette az ember. Tudom, mert életem első 50 évében én is 16 órákat dolgoztam. Azt hittem, attól leszek több. Fenét! Attól senkinek nem lesz jobb, ha a gyerekeim jószerivel csak látásból ismernek...
febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egészséget, (anyagi) biztonságot, boldogságot, kihívásokat és célokat, minőségi emberi kapcsolatokat (főleg a családot) tartom fontosnak, valamint fix munkahelyet és lakhatást.


Nálam az a motiváció, hogy belátható időn belül elérjem azt az életszínvonalat, amit magamnak elképzeltem, reális kereteken belül persze, illetve majd, egy nap, a saját családomnak is. Meg persze a boldogság is, ami nem igazán van most jelen az életemben, de igyekszem ezen változtatni.

febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!