Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mitől lehet, hogy lányként...

Az mitől lehet, hogy lányként jobban érzem magam lányok társaságában, a fiúk mellett, meg feszélyezve érzem magam, meg sokkal gyanakvóbb is leszek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, hogy hogyan kellene viselkednem mellettük, mennyit vesznek szimplán barátságosságnak és mi számít nekük már annak a kategóriának, hogy valamit akarsz tőlük

Azt még próbálom leküzdeni magamban, hogy egyszerűen kényelmetlenül érzem magam, ha a közelemben vannak, de nem merek barátságos, vagy kedves lenni, mert félek, hogy közeledésnek veszik, azt meg nagyon nem szeretném. Szóval a fiúk elkönyvelnek beképzeltnek, meg egoistának, vagy sznobnak, amiért kerülöm a társaságukat, vagy szimplán ignorálom. A legkissebb mértékben sincs bennem utálat, vagy bármi a férfiak iránt, sőt, sokakat az osztályban viccesnek meg jófejnek találok és mielőtt elkezdené valaki, nem vagyok meleg és nincs semmi baj az önértékelésemmel és a az énképemmel, félreértés ne essék, nem zavarban vagyok fiúk mellett, hanem egy aoutomatikis ridegség jön rám, rosszindulat feltételezése nelkül, és nem tudom mit kellene mondjak vagy ilyesmi


febr. 6. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Én is így vagyok. A lányoknak nincsenek hátsó szándékaik, nem akarnak átvágni, kihasználni. Nincs bajom a férfiakkal, szeretnék is kapcsolatot. De sajnos vannak rossz tapasztalataim.
febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Nem muszáj velünk barátkozni :)
febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Emberismeret kell hozzá. Én senkivel sem fogok különbül viselkedni attól, hogy milyen nemű. A legtöbb férfi megváltozik ha nő jön közéjük, ez ellenben én ugyanúgy viselkedek. Mégis valamiért a nők jobban szeretik és hitelesebbnek tartják az ilyeneket, lehet azért mert kapnak figyelmet, de szerintem ők is tisztában vannak azzal, hogy mit akarnak tőlük, de mivel én nem adom meg nekik ezt a káros önfeledt figyelmet ezért engem kevésbé kedvelnek.
febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Ebben semmi különleges nincs.


A legtöbb lány szabadabb lányok társaságában.


Nem kötelező ismerkedned és beszélned sem nagyon a pasikkal. Ha meg akarnak többet, akkor te is elutasítod mint a többi több millió lány

febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Szihésen vagy gyenge Adhd vagy lehet.
febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem azért érzed így mert iszonyú sok a simp és incel. :) onnan tudom hogy az én páromra is mindegyik ráhajt, csak mert kedves és cuki. Ha lekoptatja a srácokat, folytatják a nyomulast csak 'barátként', aztán elkeserednek és megsértődnek ha nem ír nekik vissza... mintha kis gyerekek lennének. Pedig a párom csak normálisan akarna társalogni. Erre ők meg az életük drámáját élik.
febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Én is ilyen vagyok, az eddigi életemben úgy tapasztaltam, hogy a férfiak csak nőként képesek tekinteni rám, ami sosem tetszett.

Ez nem jelent egyet azzal hogy mindegyik automatikusan belém szeretett, vagy meg akart dugni, vagy akár csak kicsit is tetszenék nekik, - még csak nem is feltétlenül azt jelenti, hogy nyíltan lekezelőek vagy szexisták, de az ő szemükben a nő mindig csak "Nő" lesz, a férfi meg "Ember". Más nők társaságában nagyobb esélye van, hogy egy lapon vagyunk; az ő társaságukban inkább érzem embernek magam.


(és igen tudom most jöhet 6000 komment hogy na de én is másképp tekintek a férfiakra, mint a nőkre szóval pont ugyanolyan rossz vagyok... ez van, nem tudok rá mit mondani lol)

febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Mivel szerencse, hogy rengeteg olyan nő akik kifejezetten imádják a pasik társaságát.
febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!