Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves gyermektelen párok...

Huszonéves gyermektelen párok (közelebb a XXX-hez) munka mellett ki milyen időközönként találkozik a baráti társaságával?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Gyakran. Heti 3-4x biztos.
2011. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Hetente, de ez a baráti társaság inkább rokonokból áll, akikkel jóban vagyunk, Ők Édesapámnak a húgának a családja. A régi sulis barátaimmal pedig úgy kb havi szinten, vagy 2 havonta.


25/N

2011. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nincs közös baráti társaságunk, azaz a páromnak van, néha engem is elvisz magával, de annyira nem vagyunk jóban, hogy pl. nélküle is találkozzam a társasággal.

Ők kb. hetente találkoznak, én átlag havonta egyszer megyek velük.

Viszont van két nagyon jó barátnőm, velük szoktam hetente legalább egyszer, de inkább kétszer találkozni, akár csak egy órácskára. A kedvencem az, amikor reggel korábban felkelünk és úgy találkozunk, hogy beülünk egy kávézóba, és ott reggelizünk kávét meg croissant-t. :)

2011. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hetente egyszer, hétvégén. Mindenki dolgozik, a barátnőim ráadásul a kereskedelemben, így nehezen tudjuk összeegyeztetni.


Ráadásul pár hónapja vettünk lakást, és szabadidőnkben azt csinosítgatjuk. Sok időt elvesz, de így olcsóbb (és szebb is lett), mint, ha festőt hívtunk volna.

2011. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

heti 1-2 este átlagosan

nyáron többször,télen kevesebbszer

2011. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán (havi 1?), inkább otthon ülők vagyunk. Külön-külön is azok voltunk, mióta együtt élkünk, még inkább. Kettesben is ritkán mozdulunk ki.
2011. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Félévente. Örülünk, ha nem kell elmenni otthonról végre.
2011. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Nekunk nagy a baratikorunk. Ugyhogy mindneki ott legyen, ugy hetvegente mindig osszeulunk. De minden nap beszelunk, vagy osszefutunk, jarunk egymashoz. De miert is? :)
2011. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kb. hetente vagy kéthetente, de olykor előfordul, hogy gyakrabban. Pl nyáron, melegben, szívesen megiszunk valamit este, eljárunk strandra, ilyenkor előfordul, hogy hetente többször is találkozunk. Télen, amikor hideg van, inkább mindenki otthon van. :)
2011. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az én régi baráti társaságommal már nagyon nagyon ritkán találkozok (bár én 23 vagyok a párom 33), viszont a közös barátainkkal nagyon sűrűn. Majdnem minden másnap, de hétvégente (szombat-vasárnap) egész nap együtt vagyunk velük.

Sütögetünk, ökörködünk.

Nekem tulajdonképpen a régiek nem is nagyon hiányoznak. :)

2011. szept. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!