Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már hogy hibáztatok,...

Volt már hogy hibáztatok, vagy szomorúak voltatok amiért nem kaptatok meg egy lehetőséget, ösztöndíjat?

Figyelt kérdés

Benéztem egy beadási időpontot amivel kb 300kt kaptam volna három hónapra egyetemen. Szinte biztos hogy megkaptam volna. Nagyon haragszok magamra, mert mindig mindent időben leadtam, ezt még megfellebbezni se tudtam, nem voltak megértőek

Veletek volt már hasonló hogy elestetek egy tök jó anyagi, ösztöndíjas lehetőségtől? Akár önhiba akár más miatt pl h nem kaptátok meg

Nagyon ostorozom magam és nem tudom elfogadni



febr. 7. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt. Viszont hónapokkal később kiderült, hogy mégis érvényes a jelentkezésem és megkaptam. (Külföldi egyetemi ösztöndíj)

A stipi-t nem kaptam meg, pedig szerintem sokkal jobb eredményeim voltak, mint másoknak, csak egy szinttel feljebb és emiatt azokat nem is pontozták (pl pontozzák a TDK-t, de a szakmai nemzetközi tudományos cikket nívós folyóiratban nem?). Csalódott voltam, de végülis számítottam rá, mert tudtam a pontozási rendszert csak na..

De végül kiderült hogy az egyetem ahova mentem volna nem jó, és félbe is hagytam, szóval utólag jó, hogy legalább a stipit nem kellett visszafizetni.

febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy így alakult, Kérdező! Remélem lesz majd még lehetőséged ezt, vagy egy hasonlót megpályázni majd a közeljövőben.


Nekem úszott már el Erasmus gyakorlat, önhibán kívül. Konkrétan minden papírt, dokumentumot összekészítettem, amit lehetett, útlevelet is csináltattam, szinte mindennek utánajártam, még a bankomnál is, egyedül azok a dokumentumok voltak vissza, amiket a fogadó szervezet tölt ki. Hónapokig hitegettek, hogy minden rendben, mehetek majd a szaktársammal, minden kritériumot tudnak teljesíteni, majd utolsó pillanatban (amikor még épphogy tudtam másik helyet találni) közölték, hogy az előírt, kötelező hetek számának a felét tudtuk volna csak ott elvégezni, így meg ugye bukott az egész. Végtelenül csalódott voltam, most is bánom:/

febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy Máltai lehetőség úszott a covid idején, a járvány miatt és nagyon szomorú, csalódott voltam. Később ezt nem lehetett bepótolni.
ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!