Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egyetemista vagyok és...

Ha egyetemista vagyok és 40.000 volt az ösztöndíjam kaphatok átmeneti segélyt?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 07:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Az egyetemistáknak Diákhitel van.
2020. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
A hitel az teljesen más 🤦. Régen is kaptam segélyt egyetemistaként viszont ösztöndijat nem. Itt most az önkormányzati segelyrol van szó.
2020. júl. 11. 08:12
 3/27 anonim ***** válasza:
Pályázhatsz szociális ösztöndíjra, ha megfelelőek a feltételek.
2020. júl. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. Illetve van tanulmányi ösztöndíj is, ha elég jól tanulsz.
2020. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem értitek miről beszélek. Nem ösztöndíjról van szó. Hanem egyszeri 30.000 forintos önkormányzati segelyrol. A kérdés az hogy megillet-e a segély ha az egyetemen kaptam ösztöndíjat.
2020. júl. 11. 09:22
 6/27 anonim ***** válasza:
Azért van egy pár önkormányzat az országban, szerinted ennyi információból ki a fészkes fene tud neked válaszolni? Ennél általánosabban nem is írhatnád le, mi a problémád...
2020. júl. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Bemész a lakóhelyeden lévő Önkormányzatba és megkérdezed. Mivel nem írtál települést így ember nem létezik aki itt a kérdésedre válaszolni tudsz.


Az önkormányzatokat jelenleg az állam nagyon megsarcolja így kicsi az esélyed a vissza nem térítendő támogatásra.

2020. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nyári szünetben elmehetnél dolgozni ahelyett, hogy a segélyt várod...
2020. júl. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Bírom az ilyeneket akik azt se tudják hogy milyen helyzetben van a másik és nekiállnak ítélkezni. Neked az miért fáj ha segélyt kapok? Nem tartozok senkinek sem magyarázattal...


Szerintem ti nem értitek milyen segelyről van szó. Egyébként szegedi vagyok és elég sokan megkapják. Na mindegy...

2020. júl. 11. 11:33
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

1-es vagyok és pontosan értem, hogy milyen segélyről beszélsz!


6-os, 8-as is leírta a lényeget.

Kérdező, FIATAL EMBER VAGY, feltehetőleg egészséges - ne az önkormányzattól várj segélyt, hanem menj el dolgozni.

Koronavírus ide vagy oda, egyszerűen nem hizsem el, hogy ne találnál egy mezőgazdasági munkát vagy bármit - ha igazán kell a pénz.

NE MÁSOK NYAKÁN LÓGJ!


Végezetül az önkormányzatoktól épp most vesz el a kormány egy vagon pénzt, aligha lesz nekik arra módjuk, hogy életerős fiatalembereket finanszírozzanak.


Van gyereked, akit el kell tartani, és nem vesz fel a munkáltató a gyerek miatt? Vagy elmúltál 50 éves, akit szintén nem vesznek fel munkaerőnek, mert "idős"? stb.


Felnőtt ember vagy - próbálj meg magadról gondoskodni - ennyi.

2020. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!