Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Incelnek tartom magam. Miért...

Incelnek tartom magam. Miért érzem mégis úgy, hogy női szemmel egész jó parti vagyok?

Figyelt kérdés

Értem ezt úgy, hogy bizonyos férfiakhoz képest még én is jobb választás lehetek egy nő számára.

Hiába vagyok szűz, hímsoviniszta, szexista és a blackpill mozgalom tagja, és incelnek tartom magam, mégis vannak olyan tulajdonságaim, amikkel sok férfival összevetve szinte "álom" kategória vagyok.


Sokat olvasni itt női történeteket, ahol az illető el van bizonytalanodva a párkapcsolatát illetően. Pl. a férfi sem anyagilag, sem munkában nem tesz semmit a közösbe, igénytelen, idegesítő szokásai vannak, undorítóan viselkedik, agresszív, megcsalja a nőt. Ilyenkor az itt panaszkodó nők gyakran még mindig hisznek a kapcsolat életképességében és magukat okolják a sikertelenségért.

Ehhez képest én a fentiek egyikét sem tenném meg egy nővel (vagy emberrel), akit szetek, továbba ha valaki megtisztelne a figyelmével és szeretetével, akkor azt tudnám viszonozni.

Ha a fent leírt példához hasonlítom magam, ki merem jelenteni, hogy az említett területek mindegyikében objtívan nézve is én vagyok a jobb választás!


Miért van mégis az, hogy soha egyetlen nő még csak rám sem néz és kénytelen vagyok incelként leélni az életem?


febr. 7. 15:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy öntelt incel vagy.
febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom nem nézel ki jól.

A jó kinézet fontosabb, mint az, hogyan viselkedsz és mit teszel bele a kapcsolatba.

Erre elég sok példa van pl. ytn, ahol valami szexi csávót kiraknak képnek, aztán idióta, beteg fétises dolgokkal közelíti meg a csajokat, akik mindenben benne vannak.

febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van mégis az, hogy soha egyetlen nő még csak rám sem néz és kénytelen vagyok incelként leélni az életem?"

. Hát, talán ezért:

"hímsoviniszta, szexista és a blackpill mozgalom tagja, és incelnek tartom magam"

febr. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

#1 Felpontoztalak a részletes és jól kifejtett válaszért.

#2 Téged lepontoztalak, mert előre megrendezett videókra hivatkozva tévhiteket terjesztesz és szennyezed a gyakorikerdesek.hu cizellált felhasználóinak elméjét.

#3 Ezt eleinte nem tudják rólam és nincs is rám írva, továbbá siker esetén később is igyekeznék titkolni.


De komolyan, ez annyival rosszabb, mint nőverőnek lenni? A nőverőknek mindig van nőjük, különben nem lenne kit megverniük.

febr. 7. 15:47
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

"Miért van mégis az, hogy soha egyetlen nő még csak rám sem néz és kénytelen vagyok incelként leélni az életem?"


Te magad írtad, hogy hímsoviniszta és szexista vagy! Ilyen ember nem kell egy normális nőnek sem!

Azokat meg ne keverd ide akik bántalmazó kapcsolatba vannak!

febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

#5 Ismét:

Ezt eleinte nem tudják rólam és nincs is rám írva, továbbá siker esetén később is igyekeznék titkolni.

febr. 7. 15:49
 7/31 anonim ***** válasza:

#4: nem biztos, hogy nem érzik rajtad.


És nem jobb nőverővel lenni, de vannak áldozattípusok. Ilyen nőt keresel? Illetve van olyan, aki agresszív, mégis többet tud adni nálad.


Egyébként most itt annyit írtál le, Te milyen fantasztikus parti vagy, csak gonosz a világ, de pl. nem derül ki, hogyan ismerkedsz. Pedig egy kapcsolatnál ez is fontos.

febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

6. Na igen, most gondolj bele, hogy a nőverőre sincs ráírva és addig titkolja amíg a nő már nem tud csak úgy szakítani vagy elmenekülni, pontosan ezért van a nőverőknek feleségük/barátnőjük sok esetben gyerekük is.

Te is ezt csinálnád egy darabig aztán mivel az ember nem képes egy életen át másnak mutatni magát mint ami idővel kiderülne milyen is vagy.

febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
És elfelejtettem írni: az az egyetlen nő aki valaha megtisztelne a szeretetével és én is viszonozni tudnám, igazából semmit nem venne észre ebből. Rá úgy tekintenék, mint a kivétel. Jercegnőként kezelném. Sőt, könnyen meglehet, hogy a többi nő iránt érzett gyűlöletem is megszűnne, vagy enyhülne. Megszűnnék incel lenni.
febr. 7. 15:52
 10/31 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem vagy jó parti és nem tudnád titkolni. De ja, tegyük fel, hogy nem lehet érezni sem rajtad (általában lehet), ez esetben szimplán nem tudsz megfelelően kommunikálni, érdekesnek tűnni, gondolom nem vagy se laza se humoros, szóval semmi olyan pozitív tulajdonságod nincsen, ami egy ismerkedéshez kell. Gondolom ezt valami szorongás okozza, mert amúgy mások sem (áltag emberek) olyan hú de izgalmasak, a többségnek nem egy óriási kaland az élete, mégis szórakoztató társaság tudnak lenni.
febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!