Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak, bármilyen magas...

A férfiak, bármilyen magas intelligenciával rendelkeznek, elsősorban mindig a külső tulajdonságok érdeklik őket egy nőben,és minden más hazugság,esetleg ez kódolt bennük, vagy nem? Kizárólag belső tulajdonság alapján egy nő iránt vonzódhat egy férfi?

Figyelt kérdés

#Férfi tulajdonsag
febr. 7. 23:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok egy zseni, de azt tudom, hogy az "elsősorban külső" és a "kizárólag belső" között van bőven átmenet.


Férfinál és nőnél is sokat számít a külső, ez anyja a fizikai vonzalmat: ahol ez nincs meg, azt úgy hívják, hogy barátság.


Ami a belsőt illeti: minden férfinál van olyan belső tulajdonság, ami kizáró ok. Másrészt vannak belső tulajdonságok, amelyek még szebbé tehetnek egy nőt, de esetleg eltérő, hogy adott férfi mennyire érzékeny erre.

febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
anyja = adja
febr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Intelligensnek gondolom magam és általában annak is tartanak, de az nem felszínesség, hogy a vonzódáshoz kell az, hogy a másik külsőre is tetszen. Kizárólag belső tulajdonságok alapján nem tud kialakulni bennem a vonzalom.


Nálam ez úgy működik, hogy az összképet szoktam nézni. Attól, hogy egy nő számomra szép, még közel sem biztos, hogy különösebben vonzódom hozzá. Ehhez kell a személyiség is. Tehát, ha külsőre tetszik vagy el tudom vele képzelni az intimitást és belsőre is (számomra) rendben van, akkor már van esélye, hogy el kezdek hozzá úgy vonzódni. De itt jön képbe az, hogy a személyiségével mennyire tudja úgymond beindítani a fantáziám. Lehet ez így érthetetlen, de nem tudom jobban elmagyarázni.


Én alap esetben nagyon kevés nőhöz vonzódom igazán, ami sokak számára fura lehet.

febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Általában a külsővel szembesül először a férfi egyén és sajnos sokan itt meg is állnak. Az általad említett intelligencia szerintem itt jelenik meg ugyanis a belső értékek szem előtt tartása már egy következő szint.

Nem szabad álszentnek lenni, a külső is fontos, de egy normális embernek a belső egyaránt. Én már tapasztaltam negatív értelemben: megfelelő külső (esetemben visszafogott), de még így sem megfelelő belső...

febr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

Ezek minden ronda c tehenet es pr.stit is meghúznak meg a nyugdijazás elott alló takarítokat is a cégeknél.

A pasiknál nincs olyan hogy külső igények. Ez vicces.

febr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

Az emberek elsősorban külső alapján választanak párt.


Aki nem tetszik, azt nem is, akarják megismerni.


Pl hiába kedves, jófej egy nő, de kövér az nem kell senkinek.

Vagy ha alacsony egy férfi, a nők 90%-a, nem tud vonzódni.


Ha valakinek sok pénze van, az lehet mérvadó.


A személyiség sokadlagos.


Max azokanak mérvadó, akik nagyon kiszolgáltatottak.

Náluk nem a külső fog dominálni, de ők kényszerből választanak ilyen partnert, és igazán ők sem lesznek elégedettek soha.

febr. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiak, bármilyen magas intelligenciával rendelkeznek, elsősorban mindig a külső tulajdonságok érdeklik őket egy nőben,és minden más hazugság,esetleg ez kódolt bennük, vagy nem?"

nem, egy teljes értékű párkapcsolat ennél sokkal több dologról szól, beállítottság, értékrend, stb. és sokaknál számít, hogy lehetőleg szellemileg is egy szinten legyenek

másrészt igen, hetero férfiként intelligenciától függetlenül a jó nőktől merevedik a fasz, ez belénk van kódolva (bármilyen görcsösen is állítják egyesek az ellenkezőjét)

febr. 8. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

A nők is a külső alapján választanak elsősorban.


Egy női típus képez ez alól kivételt, akiknek a pénz az elsődleges.


De minden más esetben a nőnek is a külső az első. Különben nem lenne egy pasi parlagon.

febr. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

Annyira bírom ezeket a kisarkított, végtelensegig egyszerűsített hülyeségeket.


Ahogy írták is, a külső fontos, mert ha nincs szexuális vonzalom akkor max jó barátok lehettek akik úgy tesznek mintha kapcsolatban lennének.

DE emellett ugyan olyan fontos a belső is, mert ha annyira különbözőek vagytok hogy folyamatosak a viták, vagy ráuntok a másikra, akkor gyorsan vége lesz a kapcsolatnaés ezekután van még millió szempont amiket figyelembe vesznek az emberek párválasztásnál (már azok akik nem az egyetlen emberrel vannak együtt aki hajlandó összejönni velük)

febr. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Aranyom, nincs kollektív tudatunk, sajnos vagy hál' Istennek :D


Ha ránézel valakire, te is csak a külső alapján tudod megítélni elsőre, hogy szerinted evolúciós szempontból rátermett vagy satnya. Aztán aki igényes, az úgyis kideríti, hogy a másik agyilag, lelkileg hogy áll.

febr. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!