Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Előfordult, hogy 24 órán...

Előfordult, hogy 24 órán keresztül fent maradtál?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tudtál aludni.

febr. 8. 07:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
29%
Igen de nem azert mert nem tudtam aludni csak ugy kivancsisagbol, penteken ejszakara mentem dolgozni, szombaton nem fekudtam le aludni, de delutan 4-kor mar nagyon rosszul voltam, fajt a fejem, akkor lefekudtem aludni, masnap reggel 9-ig fel se ébredtem
febr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
32%

Tini korunkban a haverokkal sokszor volt ilyesmi nyári szünetben.. Tudtunk volna aludni, csak nem akartunk. :D


Utána két 12 órás éjszakás műszakot húztam le alvás nélkül.. Vasárnap reggel keltem, és kedd reggel feküdtem le.. Nem mondom, hogy nem volt minden bajom kedd reggel hazafele menet..

febr. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
31%
Jó sokszor voltam így sőt ettől tovább is voltam már fent rengetegszer,de hidd el ha tudod nem csinálod,nagyon rossz ha utána kialszom magam akkor fáj a fejem egész nap,levert vagyok,fáradt,nyűgös,stb. Úgyhogy ha tudod kerüld el.
febr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
55%
Igen, mikor tavaly áprilisban külföldre mentünk nyaralni.
febr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Olyan is volt hogy 48 órát. De egyébként ezek ritkák általában tudok aludni.
febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%

Volt, de nem azért, mert nem tudtam aludni, hanem nem volt rá idöm.

Egyetemen meg kellett csinálni egy nagybb müszaki rajzot, reggel 7-kor keltem, órákra mentem, délután kezdtem a rajzot folytatni, reggel 6-ra lettem vele kész, utána gyakorlatunk volt egy üzemben, este 8-ra értem haza, utána tudtam csak 10 körül ágyba menni.

febr. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
48%
Éjjel 2-ig nem tudtam elaludni valamiért (pedig az ágyban feküdtem) akkor pedig felébredt az egyéves fiam. És sehogy se lehetett visszaaltatni. Végül 4-kor beraktam a babakocsiba (nyár volt), sétálni mentünk, így 5-re elaludt. Kb. 6-kor kerültem megint ágyba de elaludni már nem tudtam.
febr. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
48%

Sajnos nálam rendszeresek a 24-36 órás nemalvások.

Sokszor van, hogy elalszok, 20 percre rá felriadok valami rémálomra. Akkor már van, hanem is merek vissza aludni.

febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
34%
Persze, mostanában többször volt ilyen. Nem szándékos, de kb 2 hete fent voltam 28 órán keresztül.
febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
69%
Igen amikor a szakdolgozattal megvoltam csúszva akkor 72 órán keresztül kis szünetekkel fent voltam és csak a szakdolgozattal foglalkoztam.
febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!