Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Előfordult már veletek olyan,...

Előfordult már veletek olyan, hogy valamelyik nyári szünet során valahol "véletlenül" összefutottatok/találkoztatok valamelyik tanárotokkal? (akár egy nyaralás, egy fesztivál, vagy bármilyen programon, vagy az utcán keresztül)

Figyelt kérdés
És mi volt a reakció? Hogyan reagáltatok erre ti és a tanárotok? :)

2019. szept. 3. 10:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyik diákismerősöm mondta, hogy anno kint volt az ismerőseivel valamelyik fesztiválnak a koncertjén és a tömegben nem messze tőlük az iskolájának egyik tanára is ott volt a saját társaságával :D Persze felismerték egymást de a köszönésen és a pár mondatos érdeklődő egymás iránt érdeklődő párbeszéden kívül különösebb dolog nem történt.
2019. szept. 3. 10:10
 2/6 anonim ***** válasza:
A párom tanár. Mikor a Balatonról jöttünk haza, egy diákja ráköszönt a vasútállomáson. De nem kezdtek beszélgetni. Már többször is volt hasonló. Szerintem a tanár és a diák közötti kapcsolattól is függ, hogy mi lesz. Ha jól ismerik egymást, például osztályfőnökről van szó, akkor valószínű, hogy beszélgetnek legalább egy kicsit szerintem.
2019. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer az igazgatóval futottam össze az ország másik felében egy fesztiválon és az igazgató szintén a tanárom volt egy ideig. Hozzáteszem belőle nem lehetett kinézni hogy egy party arc, de amit ott művelt el sem hittem mert nagyon kikelt magából, de normálisan bulizott, nem hányt az orra alá meg semmi, csak jól érezte magát elengedte magát 50 év körüli volt akkor és ahhoz képest tudott élni.
2019. szept. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemrég egy tanár barátommal mentünk koncertre, ő meg is jegyezte, hogy „na, tuti, hogy mindjárt szembejön valamelyik tanítványom”. Kérdeztem, miért gondolja, mire azt válaszolta, szinte mindig találkozik egy-egy tanítvánnyal, bárhová megy.

Szóval ez nem annyira extrém eset a másik oldalról nézve. :)

2019. szept. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az informatikatanárommal futottunk össze egyszer az utcán, anyukám is velem volt, csak köszöntünk egymásnak és ennyi.

Egyszer még összefutottam a volt osztályfőnökömmel, szintén az utcán, egy 5 percet beszélgettünk, utána mentünk tovább.

2019. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer édesanyámmal mentünk valahova, nem messze tőlünk ott volt a volt osztályfőnököm, nem ismert meg. Nyáron egy piros kötött gyapjúpulóverben mászkált, ugyanaz a pulóver amit még öt évvel ezelőtt hordott a suliban.

Anyám meg is jegyezte hogy úgy néz ki mint egy csöves, mire közöltem hogy volt osztályfőnök😂 Mindenesetre jót nevettünk az eseten.

2019. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!