Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyakran feltűnik manapság a...

Gyakran feltűnik manapság a médiában egy szemüveges, sötét hajú, Eszter nevű humorista, aki mindig olyan öltözéket visel, ami elfedi a testalkatát. Vajon több mint 50 kg lehet a ruha alatt?

Figyelt kérdés

febr. 9. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Az a Rasko Eszter, egy drabalis meretu no. Nem szimplan kover, hanem alkatilag egy szumos.
febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha tényleg Ráskó van a kérdésben, akkor nézesd meg a szemed. Azt a testet nem takarja vagy karcsúsítja optikailag semmilyen ruha.
febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Ráskó Eszterre gondolsz, szerintem rajta több van, mint 50 kg. Nekem mondjuk nem tűnik úgy, hogy nagyon takargatni próbálná, sőt, csomószor hallgattam már, ahogy a súlyán viccelődik (ironikus, de mindig főzés közben szoktam hallgatni), egyszerűen ilyen lepelszerű ruhákat gyártanak ebben a méretben.
febr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem van 100 kg simán. Én 49 kg vagyok XS mérettel, ő van vagy 6 XL.


Amúgy ő szokott mostanában Balázsék műsorában szerepelni? Csak mert szörnyen unszimpatikus.

febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Igen, most a kérdés miatt rákerestem, hátha fenn van a magassága és a súlya, és olyan cikkeket dobott ki, hogy ő lett talán Balázsék harmadik társa? De nem tudom biztosra, nem hallgatom Balázsékat és nem nyitottam meg a cikkeket.

Én 130 körülre lőném be a súlyát - viszont magas nő. Ha olyan jó 175-180 centi, mint ahogy én elképzelem, akkor nála az egészséges súly valahol 65-75kg között lenne, szóval lehet, hogy valid, amit a kolléga állít, és tényleg "csak" 50kg van rajta.

febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem írod ki a nevét - nyilván mindenki tudja kiről van szó. 190 centi magas és egyszer azt írta/nyilatkozta, hogy 130 kg, még ilyen magassághoz is túlsúlyos, igen. Van önreflexiója, ez is elég gyakran téma az előadásaiban.
febr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

50 kiló!?... :DDDDD

Ne vicceljél már, - 70 kg alatti nőkkel csak xilofonozni lehet! :DDDD

febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!