Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy mogorva embert sokszor...

Ha egy mogorva embert sokszor megnevettetek akaratomon kívül, illetve ha nevetünk vagy mosolygunk szinte mindig összenézünk, akkor ő kedvel?

Figyelt kérdés

Igazából ő egy mogorva és komoly ember, de mostanság egyre többet mosolyog és nagyon gyakran nevettetem meg. Volt, hogy allt komoly tekintettel, majd hallotta szerintem, hogy én az ő keresztnevét mondom becézve es láttam, hogy engem néz es mosolyog. Volt, hogy átestem egy széken és nagyon nevettem a barátnőmmel és ő is nagyon jól szórakozott és mint kiderült végignézte, egyből összenéztünk mikor rá néztem. Volt, hogy nagyon nevettem valamit és azt nézte mosolyogva hogy nevetek és ő is elkezdett nevetni.

Szerintetek kedvel? Tanárom amúgy ha ez lényeg és nem szerelmesen mondom, csak olyan emberileg.



febr. 9. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
De, sztem meg szerelmesen mondod. Nem rugoznal rajta ennyit, ha csak mezei tanar lenne.
febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
._.
febr. 9. 23:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna, hogy ebből lejön. Igazából minden porcikámmal próbálom megtagadni az érzéseimet de ahh..Mindig ott van a fejemben és ugy tunik mindig ugyanott lyukadok ki
febr. 9. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!