Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mi történne, ha mindenki...

Vajon mi történne, ha mindenki úgy döntene, hogy nem érdemes komolyabb, értelmesebb munkát csinálni?

Figyelt kérdés
Úgy értem lehúz valaki öt évet az egyetemen, gürcöl és kap egy nevetséges összeget, egy tinicsaj meg milliókat keres pár képpel, videóval, vagy a zoknijával. Vagy a tini énekesek, egyéb internetes tartalomgyártók esete. Mi történne, ha hirtelen mindenki ezt az utat választaná?

febr. 11. 11:40
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Elmondtam, hogy pszichiátriai segítséget tudok ajánlani az empátia súlyos hiányával kapcsolatban. Ez sem elég?
febr. 16. 11:57
 32/37 A kérdező kommentje:

"Te kerülöd ki folyamatosan a válaszolást arra, hogy tényleg semmilyen érzéssel nem viseltetsz a szenvedők iránt?"


Várjuk a választ.

febr. 16. 12:00
 33/37 anonim ***** válasza:
Ez pont hogy maximális empátia, mivel láthatóan semmit nem old meg a pénz.
febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Nagyon jól hangzik ez a szöveg, csak amíg abból lehet életben maradni, számolni kell vele. Nyilván a legjobb lenne, ha egyáltalán nem létezne, csak sajnos még nem ott tartunk.

Addig viszont támogatni kell az elesetteket. Ez tesz minket emberré. Egy pszichopatának nyilván ezt lehetetlen megérteni. De ők is tanulmányozhatják az emberi viselkedést és hátha megtanulnak belőle valamit.

febr. 16. 13:03
 35/37 anonim ***** válasza:
Értsd már meg, az nem támogatás, ha csöcsöt adsz a szájukba! Te meddig bírnád? Komolyan elhiszed, hogy a kezébe adják a pénzt és elmegy a boltba kaját venni?
febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Ezeket nem személyekre lebontva kell megoldani, hanem társadalmi szinten, felzárkóztatással, megfelelő életszínvonal, tanulási lehetőség biztosításával. És jelenleg, bizony ehhez pénzre van szükség. Én csak a társadalmi igazságtalanságokra mutattam rá, és, hogy pl. milyen lehetőségek vannak a szükséges források összegyűjtésére, olyan helyekről, ahol indokolatlanul halmozódnak fel.
febr. 16. 13:39
 37/37 anonim ***** válasza:
Politikáról beszélsz tulajdonképpen. Miközben pénzekről is. Kezd összeállni.
febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!