Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Első ránézésre hogyan lehet...

Első ránézésre hogyan lehet megkülönböztetni egy kínait és egy japánt?

Figyelt kérdés
Aki ért a külső tulajdonságokhoz, leírná nekem?

máj. 11. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Japánok alacsonyabbak, barnássabb a bőrük.
máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
A japanoknak keskenyebb a szemuk.
máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
A japán tud fingani, a kínai meg nem.
máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kína rohadt nagy. Sokféle etnicitás, arcberendezés, stb van ám arrafelé is.



Az más kérdés, hogy itt, Európában melyik Kínai régióból, társadalmi rétegbõl látunk embereket.

Vannak régiók, ahol kifejezetten magas kínaiak vannak, vannak sápadtabbak, barnábbak.



2, Na a szem az, amit tipikusan mūtétileg megváltoztatnak ázsiai emberek.

Midenki nagyobb, kerekebb szemet akar, és ez rutin procedúra arrafelé.

máj. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Mint ahogy egy magyart se lehet megkülönböztetni pl egy ausztriaitól, úgy a kínaiakat sem a japánoktól. Maximum a stílus/öltözködés alapján.
máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Az arcformájuk, a szemük állása, a bőrszínük mind más és más. A japánoknak hosszúkásabb, nyújtottabb arcuk van. Sápadtabbak, lefelé hajló a szemük. A kínaiaknak kerekebb arcuk van. Gömböjded. Kisebb szemeik.
máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sok éven át dolgoztam olyan helyen, ahol sok kinai és japán is /férfi és nő/

megfordult. Ránézésre meg tudom állapitani őket. Magyarázni nem könnyü, a japánok kecsesebbnek tünnek, finomabb vonásokkal,a kinai inkább darabosabbnak tünik nekem.

máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BécsiFehér válasza:
71%

Én Pesten, egy boltban egy vietnámi eladónőt is kínainak néztem, amikor szóba elegyedtem vele.

A japánoknak elszántabb az arckifejezése, a kínaiak álmodozóbbak, az északi, mongol eredetű kínaiak erősek, magasak, a déliek törékenyebb alkatúak (írta Lin YuTang, kedvenc íróm, talán a Mi kínaiak könyvében). Dolgoztam japán cégnél japán főnökök közelében, volt egy kínai főnök is, őt igen, de a japánokat, egy kivételével, aki a TMK-s melós volt, sosem láttam mosolyogni.

máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!