Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az lehet hogy ha buta emberekk...

Az lehet hogy ha buta emberekkel haverkodok, akkor egy idő után én is lesűlyedek a szintjükre, és buta suttyó leszek?

Figyelt kérdés
18/f

febr. 11. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, de ez nem fogod észrevenni, csak akkor mikor már ott vagy (vagy akkor sem)
febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Átragad a stílusuk. A hülyeségeik is ugyanúgy átragadnak.
febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hülyeség ragalyos szóval igen. Én éppen ezért próbálok normális körökben lenni.
febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb ember igen, de van aki nem.
febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelműen
febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BringaManó ***** válasza:
100%

Szerintem is: igen.

Azt valószínűleg embere válogatja, hogy ez csak a felszínt érinti (a stílusodat, szóhasználatodat, öltözködésedet, kedvenc zenék stb.) – miközben azért "normális" társaságba keveredve teljesen jól tudod hozni azt a "szintet" is –, vagy pedig mélyebben is érint (érdeklődési kör, műveltség, tájékozottság, életmódbeli szokások, pl. táplálkozás, szabadidő, cigi-pia), de valami hatással biztos van.


Nyilván ha amúgy van "értelmes" társaságod/párod/családod, csak valami oknál fogva (pl. munka, iskola) időnként vagy rendszeresen együtt vagy olyanokkal is, amilyenné nem szeretnél válni, akkor azért ezt remélhetőleg fogod tudni úgy kezelni, hogy az utóbbiak közül se "lógj ki" túlságosan, de azért valójában megmaradj olyannak, amilyen lenni szeretnél. Pláne, ha ezt tudatosan figyeled.

febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, azaóta is tájszaólásom van.
febr. 13. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!