Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis miért mennek el a...

Mégis miért mennek el a moziba néhányan azért egy horror filmre, hogy végig nevetgéljenek rajta?

Figyelt kérdés

Vannak akik szerint csak azért röhögnek, hogy ezzel palástolják az ijedtségüket és biztos vannak ilyenek is, de szerintem ennél több is van a dologban.


De egyszerűen nem fogom fel hogy miért fizetnek immár 2000 forintot azért, hogy ilyet csináljanak?

Az már csak hab a tortán, hogy ezzel még roppant módon zavarhatják is azokat, akik nem ilyen barmok.


Hagy ne mondjam melyik hazai kisebbség egyes tagjai között valamiért különösen népszerű ez a fajta tevékenység.


Már az is megfordult a fejemben, hogy enyhe mentális sérülés esete is fennállhat ilyen embereknél.

Pl mikor van egy ilyen jelenet, hogy egy karakter behajt egy tükröt és hirtelen feltűnik egy sötét alak a tükörképben az, hogy a viharban lehet olyan poénos, hogy hangosan vihogsz rajta??


Most komolyan az ilyenek, hogy beszélhetik meg egymás között, hogy elmenjenek egy horror filmre? :D



2022. nov. 16. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
A horror filmeken én is röhögök sokat, meg kommentálom az eseményeket és aztán azon is röhögünk. Egyszerűen annyira gagyi a legtöbb, hogy nekem fogyaszthatatlan másképp. Viszont én legalább otthon a négy fal között teszem mindezt. Hogy valaki csak úgy amúgy is hogy tud külön fizetni a moziban horrorfilmért, az nekem önmagában kérdés.
2022. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem való neked a mozi.
2022. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Moziban én is nevetek állandóan amikor megijedek, illetve ha jumpscare gyanús cselekményt mutatnak akkor is röhögőgörcsöt kapok, pedig valójában félek.


Egyszerűen màs ott az atmoszféra és emiatt van ez. Ha itthon nézek horror filmet csak szimplán megijedek plusz anyázok egyet :D

2022. nov. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Mindenki úgy élvez egy filmet, ahogy akar.
2022. nov. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is fostam a horroroktól, de mióta lelkileg felnőttem hozzájuk, inkább szánalmasan viccesek a jeleneteik. A Dolby Szürreál tizennyóc.egy meg úgyis elnyomja a röhögésem.
2022. nov. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%

Jó ideje nem láttam olyan horrort ami megijesztett volna, mostanában csak a tipikus horror "hangulat" miatt nézem őket, nem pedig az ijedezésért. Ha meg már nem félsz az ilyen filmek közben, akkor feltűnik, hogy milyen gagyi tud lenni némelyik. Tele vannak értelmetlenségekkel, logikai bakikkal, rossz színészi játékkal, amik tényleg viccesek tudnak lenni.


Emlékszem tini koromban annyira féltem az Átok című filmtől, hogy konkrétan napokig alig mertem egyedül maradni a szobámban, és csak villannyal tudtam aludni, de most, hogy újra néztem, eszméletlen viccesnek/gagyinak találtam néhány "ijesztő" jelenetet. Amikor a hintőporos arcú szellem csaj kikukucskált a paplan alól, én is felröhögtem.


Erről nem tehet az ember, egyszerűen csak máshogy élik meg a filmet, mint te. (a burkolt cigányozás pedig felesleges volt)

2022. nov. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

1# Én meg azt nem értem hogy ha te a horroron nevetsz akkor miért azt nézed? A horror vígjáték az más vagy az annyira sz@r hogy már jó kategória de mondjuk egy Démonok Között vagy Insidious az pont egyik sem.


Azért megyek el moziba mert mondjuk albiban a 15 colos laptopom egy fejhallgatóval valahogy nem ugyanazt az élményt nyújtja mint egy mozivászon.


#2 A mozi inkább az antiszociális baromoknak nem való akik nincsenek másokra tekintettel. Az esetek nagy részében élvezem és nem zavarnak mások.


#4 Aha, akkor remélem ha majd egyszer a mögötted ülő a fejedre teszi a lábát mert ő úgy élvezi akkor neki sem fogsz szólni :D

2022. nov. 17. 00:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a Démonok közöttet is, meg az Insidioust is végig röhögtem tesómmal, nem tudom valamiért ez a komolykodós hangvétel mindent viccesebbé tesz. Nekem ez is egyfajta élvezeti érték. Az egyetlen ami jó volt nekem, mint film, és horror, az “Az örökség”. Épkézláb, fordulatos sztori, meggyőző színészi játékkal. Mondjuk szerintem az alá is kommentáltuk a hülyeségeket, ettől független az tényleg tetszett.
2022. nov. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a horror film az egyetlen műfaj, ami alatt lehet pofázni és röhögni még a moziban is, mert egyszerűen ilyenek ezek, sajnos vagy nem sajnos, ha horrorra ülünk be, mi is ezt csináljuk, enélkül a film élvezhetetlen lenne :D Persze nyilván ha valaki szólna hogy légyszi csendesebben vagy ilyesmi, akkor azt tiszteletben tartanánk. A kisebbségről nem tudok nyilatkozni.
2022. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Lehet füvezve mennek a legtöbben
2022. nov. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!