Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki láthatóra állította a...

Aki láthatóra állította a nevét! Miért döntöttél így?

Figyelt kérdés
febr. 13. 07:59
 1/9 A kérdező kommentje:

Lemaradt:

Akinek pedig korábban látható volt, de elrejtette, ő miért tett így?

febr. 13. 08:01
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

A legtöbben azért teszik láthatóvá a nevet, mert ezzel is mutatni akarják, hogy vállalják magukat, nem névtelenül akarnak kommentárokat adni.

Akik meg visszavették ezt, azoknál több ok lehet:

Nálam az volt az oka, hogy 2-3 valaki rászállt a profilomra, minden kommentembe belekötöttek ok nélkül, illetve folyamatosan privátban zaklattak.

febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem azért privát, mert a keresztnevem szerepel a felhasználónevemben (mint mondjuk Istvan915, vagy Jozsef8181, vagy Karcsi000). Nem ezek közül van a nevem, ezek csak példák voltak.
febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Van aki vallalja, hogy ki posztolja, nem pedig egy “anonim”
febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ideig látható volt az enyém is, de hamar bevettem. Voltak fix lepontozóim, akik, ha meglátták a nevem, rögtön lehúztak, rosszabb esetben be is szóltak vagy felhánytorgatták a régebbi válaszaim, amikkel nem értettek egyet. Nekem pedig erre nem volt szükségem, így már nem látszódik.
febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
49%
Könnyebb így visszautalni vagy válaszolni előző válaszra. Igazából ez is egyfajta anonimitás, mert hiába van kint egy fiktív azonosító, ettől még nem tudják, ki vagyok. Amúgy nekem is vannak fix lepontozóim, csak mivel tojok a pontozásra, nem érdekel. Olyan is van, aki néha rám ír, hogy hazudok meg amúgy is szerinte férfi vagyok :D hát egészségére.
febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam át, mikor regisztráltam és a nevem a felhasználónevem. Azért rejtettem el, mert nem akarom, hogy akik személyesen ismernek, tudják, miket válaszolok. Sajnos megváltoztatni nem lehet. Ha pl Sárga banán lenne a nevem, akkor kint lenne.
febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Többször olvastam már azt, hogy ilyen esetben lehet írni az adminoknak, és átírják.
febr. 13. 23:33
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
NEM, a felhasználói nevet nem lehet megváltoztatni
febr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!