Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párkapcsolati kérdéseknél...

Párkapcsolati kérdéseknél gyakorin miért hiszik hogy az csak a kérdezőre vonatkozhat?

Figyelt kérdés

Pl. feltettem ezt a kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Érdekelt ez a kérdés, de egy hozzászóló megrögzötten beleállt hogy ez a kérdés biztosan rólam szól.


Az ilyen gondolkodásnak mi az oka?


febr. 14. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
A logika és a realitás az oka. Szívesen. :)
febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Az ember nem szokott olyan dolgokat kérdezni, amihez semmi köze, és ez nem csak a párkapcsolat kategóriára igaz. Ha azt kérdezem, 70 ponttal be lehet-e kerülni a Hunfalvyba, akkor jó eséllyel azért teszem, mert épp most oda felvételiztem, vagy egy közeli barátom, hozzátartozóm oda felvételizett. Nem a puszta kíváncsiság hajt.
febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

# 2


ez így van ahogy mondod, láttam egy példát a környezetemben és rákérdeztem, mert felkeltette az érdeklődésem. Közöm van hozzá de személy szerint nem rólam szól.

febr. 14. 12:24
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

3


"láttam egy példát a környezetemben és rákérdeztem"


Nem. Ez a te saját példád, illetve ha nem is a saját példád, de annyiból közöd van hozzá, hogy nem vagy valami sikeres a nők körében, és szeretnéd ezt hinni, hogy más sem az, mert így könnyebb lenne elfogadnod lelkileg, hogy nemcsak neked rossz. Ez a logika.


A 2-es is leírta, hogy ami téged nem érint valamilyen formában, azt miért kérdeznéd meg? Logika és realitás. Ez érződik, ha tetszik neked, ha nem.

Ezzel önmagával nincs baj, a baj azzal van, hogy tagadod, és szerintem még önmagadnak is képes vagy hazudni.

febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

De gázak ezek a válaszok is! 😂😂 Az összes ember azt hiszi itt, hogyha valaki bármely, az általános élettel kapcsolatos probléma felmerül valaki fejében, pl betegségek, bűncselekmény, megcsalás, akkor abban 100%, hogy benne van a kérdező!


Mert valaki pusztán kíváncsi valamire nem is lehet? 🤣 Csupán azért szeretnék rávetíteni a kérdés témáját az adott kérdezőre, hogy ezzel némi vitát generálva, színt vigyenek az amúgy szürke életükbe! Aki a jegesmedvékről kérdez, annak van 2 otthon? Istenem..🤣🤣 Na gyerünk, lehet nullára pontozni.

febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

5


Te minek örülsz ennyire prücsök? :D

febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem értek egyet a belemagyarázással, de az eredeti kérdésed borzasztóan toxikus, jogosan merül fel a személyes érintettség.
febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor hiszik azt, hogy a kérdező magáról kérdez, vagy rosszindulatúnak állítják be a kérdezőt.

Velem is volt, hogy megkérdeztem, hogy találhatok meg egy embert, nem írtam sztorit. Konrétan megkaptam, hogy zaklatom stb....egyébként csak a férjem szeretőjének a férjéről volt szó, de ha kiírom, akkor azért lettem volna a szemét.


Anonim mindenkinek kinyílik a csipája.

febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

# 4


tényleg érdekel ezt hogy hozod össze.


Ha már mindenképpen az én személyem érdekel, én ráadásul kifejezetten sikeres vagyok a nőknél! :D

febr. 14. 13:13
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
#6 A naiv fejeteknek, illetve, hogy kimagyarázzátok "logika" szalagcímen azt, hogy szeretnétek aktív, vagy passzív módon részt venni mások életében! :)
febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!