Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is küzd azzal, hogy...

Más is küzd azzal, hogy nehezen barátkozik, nem enged magához közel embereket, nincsenek mély barátságai?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatára mennyire hat ez ki? Normális ha minden pátkapcsolatomban egy idő után a szakításra tudok gondolni, megfordul a fejemben?

jan. 11. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én id hasonló vagyok...
jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Korábban ez engem is zavart, ám az évek alatt, ahogy tapasztaltam és megismertem az emberi természet árnyoldalait, magamtól is beláttam: jobb egyedül.

Igaz barátságok manapság a klasszikus értelemben véve (amire mindenki vágyik) nincsenek. Felszínes ismeretségek, jó kapcsolatok vannak, amik kielégítik a társalgási igényt, de több mindenre nem jók. Néhány felszínes csevejért, pár erőltetett találkáért - ellenben egy rakás lemondott programért és lelki szemetesládaságért nekem nem éri meg barátkozni. Nem zavar, hogy egyedül vagyok. Sőt, sokszor inkább örülök neki.

jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem is volt soha párkapcsolatom
jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes tèma. Nekem volt pâr nagyon mêly kapcsolatom, igazi barâtok. Bármikor hívhattak És én is ott voltam nekik amikor kellettem. De külföldre költöztem, amerikában élek És Itt nagyon más a barátkozás. Nehezen tudom megszokni. A magyar imeretségek elkoptak És csak néha beszélünk whatsappon, de mâr mindenkinek van gyereke, férje-felesége, És mindenki a maga kis életére koncentrál. Itt amerikában meg minden felszines: egyszer majdnem bajba kerültem mert egy munkatársamat (azonos nemû) elhívtam egy sörre mûszak után. Mindenki csak addig barât amig a mûszak véget nem ér, utána mindenki megy a maga utján. Szomszédokkal pròbálkoztam, de ôk sem vették jó néven a barátkozást, ugy tünik szimplán e felé tart a világ.
jan. 12. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!