Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha minél butább akarok lenni?

Baj ha minél butább akarok lenni?

Figyelt kérdés

Hogy csak a haverokkal tölthessen az időt, szorakozhassak, edzhessek, valami egyszerű munkával


21 F



febr. 14. 15:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Rokonlelkek vagyunk akkor.. 😀😀😂😂
febr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem baj, úgyis sok betanított munkásra van szükség.
febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
2: Szavaidból csak úgy árad a lenéző attitűd és a magasfokú arrogancia.. 1-es voltam.
febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

#3 Mit kellene válaszolni egy ilyen kérdésre?


Tudom, sokan nem tehetnek róla, hogy csak betanított munkára van lehetőségük, de a kérdező szándékosan akar hülye lenni, mit lehet erre reagálni?

febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Haverokkal töltök időt, sokat utazok, szórakozok, sportolok, a nagy részét az imádnivaló párommal. Rugalmas a munkaidőm, mert vállalkozok intellektuális területen, egyetemekkel dolgozom, stb. 7 számjegyű a havi bevételem évek óta. Nem értem a felsoroltakhoz miért kellene butábbnak lenni.
febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%

A 2-es választ amúgy nem én írtam, csak reagáltam.


#4

febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
58%
Még hányszor fogod kiirni ezt a kerdest?
febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Bohócokra is szükség van. 🤡🤡 Amúgy nagyon szimpatikus vagy, én imádom a bolond embereket! 😀😀 27/F
febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

De ehhez miért buta akarsz lenni? Minél okosabb vagy, annál könnyebben tanulsz, annál jobb egyetemet tudsz elvégezni, jobban fizető állást tudsz találni és annál kevesebbet kell dolgoznod ugyanannyi pénzért.


A tudásoddal annyit kereshetsz egy hónap alatt, mint más (aki mondjuk tanulatlan és buta) fél év alatt sem. Pont ezzel tudsz időt spórolni, mert ha neked egy hónapra elég mondjuk 200k forint, amit az egyszerű, tudást nem igénylő munkával tudnál megkeresni, akkor te évi 2,4 misiből elvagy.


Ha van egy jól fizető, jó képesítést igénylő szakmád, amivel keresel havi 800k-1,2M forintot, akkor elég lenne mondjuk csak évi 2-3 hónapot dolgoznod, a többiben meg azt csinálsz, amit akarsz.

febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ne buta akarj lenni, hanem edző.

Akkor edzhetsz, haverokkal szórakozhatsz és igazán egyszerű munka.

febr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!