Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkóság ha erre nem tudok/nem...

Bunkóság ha erre nem tudok/nem akarok mit írni?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm most fog vizsgázni egy tanfolyam végén. A vizsgalapot megkapták e-mailben és otthon kell kitölteni. Tegnap szó szerint egész nap fotózgatta ki nekem a kérdéseket, hogy nem érti. Illetve, hogy amiket a csoportjukban írogatnak azokat is átküldte. Nekem rengeteg munkám volt, nem tudtam ezekre reagálni, illetve közöm nincs ahhoz a tanfolyamhoz. Nem tudok válaszolni a kérdéskre.

Bunkóság, hogy megírtam neki, hogy nagyon sok munkám volt, ne haragudjon? Este meg már nem volt kedvem ezeket olvasgatni hulla fáradtan.


jan. 12. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt bunkóság. Neki kellett volna megkérdeznie, hogy van-e időd segíteni neki. De ha nincs, azt meg kell értenie.
jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ milyen a kapcsolatotok,mennyit segítetek egymásnak,milyen közeli a barátság,miből gondolta,h te foglalkozol azbő dolgaival
jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Annyiból áll a kapcsolat, hogy ő mindig panaszkodik nekem valamiről, én meg meghallgatom. Napi szinten ez van.
jan. 12. 10:02
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
LoL
jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak ilyen "barátaim". Egy idő után sok lett, és elkezdtem megmondani nekik az őszinte véleményemet. Volt, akinek leesett, hogy mi van és változtatott, de legtöbben idővel kikoptak. Tudni kell nemet mondani, magadnak teszel szívességet vele.

Ugyanakkor ha jó fej akarsz lenni, felhívhatod ezeknek az embereknek a figyelmét arra, hogy mi zavaró a viselkedésükben, hogy ha van bennük hajlam, akkor felismerjék ezt, és tudjanak pozitív irányba fejlődni.

jan. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bunkóság. Ahogy #3-ban olvasom, amúgy is energiavámpír és kihasznál.

Jobban jársz, ha leépíted. Tedd föl magadnak a kérdést: te mit kapsz tőle? Ha végiggondolod, lehet, hogy semmi mást, csak az egyedüllét hiányát.

jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2 es vagyok. Akkor egy egyoldalú lehúzó kapcsolat. Lassan szoktasd le magadról ..
jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rázd le. Mi hasznod az ilyen emberből?
jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bunkosag ilyen szivessegre szamitani. Baratsagban is tulzas.
jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Messze nem volt ez bunkóság a részedről, hanem jól tetted. Rád akaszkodik, és kihasznál, ráadásul úgy tűnik, a megkérdezésed nélkül teszi mindezt; az ilyen nem barátod.
jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!