Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elvesztem. Mit gondoltok?...

Elvesztem. Mit gondoltok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nagyon keresem azt utamat, de nem igazán találom. Most kezdek felnőni. Tavaly rajzolással próbálkoztam, afféle hajlottam. Nem hiszem, hogy az igazán nekem való. Nem is azért, mert nincs hozzá készségem, azért mert nem igazán szeretem. Aztán voltam sok év után végre színházba, ahol megismertem egy színészt, aki nagy hatással volt rám. Most az irodalom felé hajlok, elkezdtem színházba járni, de úgy érzem mégsem az igazi, nem igazán hat rám úgy. Talán mert túl rossz helyen tabogatozom és elfelejttem a lényéget és megélni. Vagy valóban nem is ez vagyok én. De akkor ki? De ha így van, mért próbálkozok ennyire, és erőltettem magam rá? Miért akarom hogy tetszen, megtalálni magam benne? Mindez csak a színész miatt lenne? Nyilván nekem kell ezekre a kérdésekre rájönnöm, de ha esetleg tudtok tapasztalatokat megosztani annak nagyon örülnék.

febr. 15. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Az útkeresés pont erről szól. Keresed, és közben megprobalod jól érezni magad. És amikor egyszer "hazaerkeztem" érzésed lesz, na akkor vagy jó úton. Nekem ez 36 évesen jött el. De a lényeg, hogy én útkeresés közben is jól éreztem magam.
febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem sokszor rágódás már,ami nem vezet sehova. úgy érzem, hogy egy helyben állok. És ebben a folyamatos rágódásba olyan ritkán tudom élvezni igazán az életet. Talán a túlzott próbálkozás és túlgondolás, ami elvakít.
febr. 15. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Igen lehet. Lazíts közben. 🙂
febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Túl sok a miért. Kit érdekel? Csináld amihez kedved van éppen, és ha nem tetszik, tovább állsz. Egyszer megtalálod a helyet, ahol szeretsz lenni.
febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, én drukkolok neked, nagyon remélem, hogy megtalálod önmagad. Kísérletezgess kicsit, kapj bele ebbe-abba. Nem muszáj leragadni egy dolognál.. Kicsit rajzolgatsz, kicsit színházba jársz, emellett mondjuk sportolsz. Lehetsz sokoldalú, nem muszáj egy dolog mesterének lenni. Hidd el, hogy értékes ember vagy! 🙂
febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös kommentelő vagyok, már nem azért, de ezen most mit lehet lepontozni??
febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokat segítene, ha nem olyan elvárással mennél színházba, vagy próbálnál ki bármit is, hogy na akkor ez lesz az életed értelme, mert akkor könnyen lehet csalódás a vége.

Egyszerűen amikor kipróbálsz valamit, akkor próbáld ki, és éld meg azt, ami van. Színházba járás nem az élet értelme, viszont élvezet lehet, ha érdekel. De ha egy előadás nem jön be, azért ne érezd már úgy magad, hogy mi a ráknak születtél meg!

febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönök minden hozzászólást! Egyébként ne értsétek félre, attól még, hogy elvesztem tudom, hogy értékes vagyok! Csak meg kell jobban ismernem magam.
febr. 15. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!