Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hobbijaid vannak és...

Milyen hobbijaid vannak és mik a kedvenc közösségi tereid?

Figyelt kérdés

febr. 16. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én vasùtmodellezéssel foglalkozom,szeretek kirandulni, érdekel a tudomány,és YouTube csatornám is van,oda szoktam videókat felrakni,igazából a csatorna a "közösségi terem".

febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek alkotni (rajz, étel) sportolni (séta, ugrókötél) videókat nézni, kirándulni és repülni. Kedvenc közösségi terem a repülőtér és a repülőnapok.
febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

3D modellezés (nyomtatáshoz, animációhoz, szobrászkodás, meg mindenhez általánosságban). És a kedvenc közösségi terem az igazából a saját lakásom ahova jó barátaimat hívom meg házimozizni nagy kijelzőn. Második kedvencem a VRchat. Harmadik kedvencem pedig a helyi street workout park. Ott mindig nagyon kedves mindenki.

Jah, tudom. Elég unalmas. De nyugis élet.

febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Videó vágni szeretek, olvasni és írni.

Kedvenc közösségi tereim a YouTube, és a saját lakásom. Mivel ott van elég béke az olvasáshoz és íráshoz.

febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kertészkedés, természetjárás, kerékpározás, gombászás, főzés.
febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Festeni, alkotni kreatív dolgokat csinálni, sorozatot nézni, túrázni, falat mászni.

A barátommal szoktunk főzni, illetve együtt edzeni.

febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos sportautó márka tulajaival ápolok szoros kapcsolatokat, barátságokat és rengeteg találkozót, közös kirándulást szervezünk. Ez a fő hobbink, tapasztalatcsere, alkatrészek vagy egész autók adásvétele körön belül (erre FB csoport is van), ehhez kapcsolódó modellek, makettek, dizájn termékek, szakirodalmak vásárlása, gyűjtése, csereberéje stb.
febr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Régebben regényeket írtam saját magam szórakoztatására.


5 éve elkezdtem borászattal foglalkozni, szőlőhegyen vásároltam szőlőstelket pincével és présházzal.


Nemrég műtöttek, most otthon lábadozok,most festek.

Házhozszállítással rendeltem vásznat akril festéket ecseteket,most amíg lábadozok a festés a hobbim.

febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül 1 éve edzek, de most jutottam el odáig hogy otthoni edzésből váltsak kondiba, így tehát az egyik hobbim az edzés. Kiegészítve 1.5 órás bicózással amit általában hétvégente ejtek meg, ha borús az idő, ha süt a nap mindig eljárok valamerre a környéken. Ezeken kívül olvasok, kockulok(pedig több alkalommal is megfogadtam hogy elhagyom, de egyszerűen nem bírom :D). Igazából ennyi, tervezek még beiktatni pár dolgot az életemben, de meló mellett ezek is bőven elegendőek. Kedvenc közösségi terem? Talán a park. Szeretem a nyugis, zöld helyeket. Ha lenne egy nagyobb, igényesen felépített park a közelben mindennap(inkább hétvégén) eljárnék arra. Talán még megélem azt az időt, hogy megvalósuljon ez is.
febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szeretek kirándulni, járni a természetet, új helyeket felfedezni, és a célom, hogy meglátogassam az ország összes nemzeti parkját, csillagdáját. Szabadidőmben sokat olvasok csillagászat, űrkutatás témákban, az utóbbiból különösen a műholdak, marsjárók és szondák érdekelnek igazán.

Új recepteket is igyekszem azért ~2 hetente kipróbálni. Ezek mellett szeretek olvasni, elsősorban angolul, nyelvet tanulni, valamint -saját szórakoztatásra- történeteket írok, bár lehet, ezt inkább múlt időben kellett volna írnom, mivel mostanság időm se nagyon van rá, és a kreativitásom is alább hagyott. Úgyhogy most van egy rakat, 1-2 részes történet a gépemen, amik, úgy érzem, remekül sikerültek, de tovább nem jutok/jutottam velük. Pedig van egy, amiben kifejezetten jól sikerült a 2 főszereplő közötti kémia, és szerintem lenne mit kihozni belőle bőven.


Kedvenc közösségi térnek talán az egyik helyi kávézót mondanám, meg a kis sütögető-helyet a helyi erdő szélén. Online síkon pedig a reddit-et, meg ezt az oldalt.

febr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!