Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyerekkori csínyeid,...

Milyen gyerekkori csínyeid, stiklijeid voltak? Csibész voltál, vagy jógyerek? 😀 Milyen volt az akkori világ, hogy emlékszel vissza rá?

Figyelt kérdés
Én egyébként a 2000-es években voltam fiatal kiskölyök. Kis tacskó voltam akkor még.. 😀😀 Milyen világ volt az, amikor te voltál kisgyerek? Emlékszel az akkori politikai, társadalmi, kulturális viszonyokra? Ezekre pozitívan emlékszel vissza?

febr. 18. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szandokan mindig hu volt a magyarokhoz.
febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az ki?? 🤔🤔 Biztos jóarc, de nem ismerem.. 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️
febr. 18. 15:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A földalatti alagutjába befutottunk este és két megállót megtettünk így. Ez kb 16 éves korunkban volt.
febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Hát én nemnormális családbol vagyok így a csínytevésekig el se jutottam. Pl kisiskolás koromban az volt a legnagyobb bűnöm hogy nem akartam meginni az üdítőt de nem mertem mondani igy amikor felszívtam szívószállal vissza is engedtem össze vissza nyálaztam az egészet a pohárba. Ezért olyan azintű verés járt, hogy nemkívánom senkinek.

Aztán később kamaszon persze minden osztálytársam elmehetett suli után valahova én soha ez miatt volt hogy suli után a barátommal voltam és amikor hazamentem olyan veréseket kaptam hogy a fenekemen véraláfutással teljesen kirajzolódott anyám keze.


Azóta egy "sikeres"intro antiszoc sérült is lettem.

febr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

*Ja mikor már teljesen szabad vagyok szülök nélkül élek életem lehetne akkorra ütött be a sok gyerekkori trauma. Kommunikacios zavarok, emberekhez nem tudok kapcsolodni csak a small talk megy, párkapcsolat végképp nem. Csak kihasználnak otthagynak. Ez a maximum.


Szóval ennyit a szabadságról is. Amikor mehetnék már bárhova találkozhatok bárkivel es otthagyhatom az üdítőt is ha nem kell. Már nem tudok társadalomban élni sem.

febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
80as években voltam gyerek. Akkoriban csak csinytevésekböl ált az élet.
febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt egy osztálykirándulás ahol a szálláshely menzáján a maradék kajámra rászórtam egy halom sót a sószóróból csak úgy poénból. Aki beszedte a maradékokat, szerintem egyébként a tulaj volt, be is panaszolt az osztályfőnöknél. Sőt azt is megkaptam hogy az "ilyenekből lesznek a börtöntöltelékek". Őszintén nem tudom milyen baszatlan fapicsa volt aki ilyen gyermeteg csínytevésből ilyen következtetéseket von le.


funfact: nem lettem börtöntöltelék.

febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Anton Chigurh ***** válasza:

Az iskolai tábla mögött egy falba vájt lyukba, és a tanári pódium alá raktuk a szendvicset kilencedikben.


Egy darabig rohadt büdös szaga volt, aztán érettségire eltűnt 😢

febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nemrég történt, láttuk hogy az egyik tanárnak szülinapja lesz. Vettünk neki ajándékot, a másik csoport tanárával is megbeszéltük hogy az osztály köszöntse fel. Elökészültünk azt akartuk beadni hogy verekedünk. Egyik osztálytársunkat kiküldtük hogy szoljon. Tanár mellet sétál az igazgató helyettes igy is szolt. Mindketten futottak és tanárnő elsirta magát
febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!