Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Más is szerette nézni gyerekko...

Más is szerette nézni gyerekkorában a valóvilágot?

Figyelt kérdés
Én 8-9 évesen már néztem, kár hogy nincsenek új évadok már.

2023. júl. 22. 06:08
1 2 3 4
 1/31 Noren1989 ***** válasza:
80%

Biztosan.


Én speciel nem szerettem egyik ilyen műsort sem, de ez van.

2023. júl. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Tökre hiányoznak a régi részek... Nem tudom őket vissza nézni. Csak részletek vannak fenn yotubeon.
2023. júl. 22. 06:13
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen kísérlet volt a nagy üresség pótlására. Röhej volt az egész.
2023. júl. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem néztem.
2023. júl. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekkoromban nem is volt:)
2023. júl. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

A régi részek jobbak is voltak mint a mostaniak. Nem mondom azt hogy tökéletes emberek voltak bent vagy néha nem volt korához képest botránykeltő de mostaniakhoz képest olyanok voltak mint a kis angyalok. Tartalmasabbak is voltak a részek, értelmesebb feladatokat is kaptak.

A mostaniak olyanok mintha kb 10 perc lenne az egész adás, rengeteg megítélés szempontjából fontos beszélgeteseket kivágnak, abban a rövidke kis időben amit műsorra tesznek is csak azt látod hogy vagy veszekednek, leallázák egymást, vagy buliznak kidőlésig rosszullétig, vagy a takaró alatt biológiábol korrepetelják egymást. A botrányokról és trendekről szól, felültek a negatív reklám vonatjára, olyan mintha a világ összes negatívumának gyűjtőhelye/szemeteskukája lenne. Így nem csoda hogy sokan szidják.


Sajnos a régi részeket én sem találtam így nem tudok segíteni.

2023. júl. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
igazad van utolsó. Pl, Baukó Éva, Alekosz, Aurério ők még voltak valakik nem úgy mint a mostaniak.
2023. júl. 22. 07:17
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is hogy nincs több rész mert a 6 évadtól kb nézhetetlen volt. A 4.évad volt a legjobb alekosszal meg bauko évával meg talán az ötödik.
2023. júl. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
20%
Bár ki se találták volna ezt a szennyet.
2023. júl. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
32%
A gyerekem nézte, hát nézze, de én olyan szintem utálom az ilyan műsorokat, hogy szó szerint a rosszullét kerülget, ha csak meghallom. Egyszerűen semmitérő, unalmas foshalmaz az egész. Már évekkel ezelőtt annyira megutáltam a magyar médiát, hogy a tv csak háttérzajnak megy néha. Home tv, Nat geo, Spektrum, History ilyeneket nézek csak.
2023. júl. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!