Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a domináns emberek...

Szerintetek a domináns emberek többsége tényleg domináns, vagy csak önvédelemből mutatják magukat annak, és legbelül érzékeny emberek?

Figyelt kérdés
febr. 19. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
A domináns emberek többsége nem hogy nem domináns, hanem igazából a legfélénkebb kisegér, csak kifelé azért mutatják magukat dominánsnak, mert az idegenek emberek előtt kompenzálnak.
febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok érzékeny. Az első lehet nem arra az embertípusra gondol, amire én. Én eleve nem is gondolok magamra dominánsként, csak azt veszem észre, hogy az emberek jó nagy része balfsz, tökölős, mindent túlgondolós fajta és nekem kell gyakran a kezembe vennem az irányítást, különben semmi nem történne, legyen ez egy munkahelyi szitu vagy barátokkal bármi. Egyszerűen nem szeretem a tötymörgést meg a problémázást mindenen és azt akarom, hogy történjen valami, haladjunk.
febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
66%
Sztem inkább csak önvédelem. Hallottam már ilyenről
febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem hinném, hogy ezt minden domináns emberre rá lehet húzni. Nővérem pl. világ életében domináns volt nem csak a családon belül, hanem a házasságában is. Mindig és mindennek úgy kell történnie, ahogyan azt ő elképzelte, máskülönben világra szóló balhé keveredik. Irányítás mániás, céltudatos és a céljai érdekében bármit megtesz. Őt pl. cseppet sem nevezném legbelül érzékenynek. Érzéketlennek sem, valahol a kettő között van.
febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha van egy csepp dominanciára való hajlam egy egyedben, és a környezetében érzi, hogy a másik fél gyengébb tőle, akkor ő lesz a vezérkutya. De ha egy vele egy súlycsoportba tartozó kerül, akkor vagy visszavesz egy kicsit, vagy elkezd kakaskodni a másik féllel.

Tehát inkább önvédelemből teszi.

febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#4


Kéjes érzés lehet az ilyen domináns embereket ledominálni.

febr. 19. 17:35
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
#4-es vagyok újra. Sosem éreztem erre késztetést, mert én pont az ellenkezője vagyok, baromira nem hoz lázba, hogy domináns legyek akár a családban, akár a párkapcsolatomban, akár munkahelyen.
febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nincsen egyértelmű válasz.


Van aki domináns és kész. Nem azért mert nem domináns, hanem azért mert az. És van aki ilyen-olyan okból tudatosan vagy tudat alatt igyekszik dominanciával leplezni a gyengeségeit.


Eleve domináns ember is lehet többféle. lehet primitíven "ledomináló" de lehet olyan is akinek szimplán csak olyan a kiállása, kisugárzása, viselkedése, hogy hozzá igazodnak az emberek.

febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igazan dominansrol nem veszel eszre agressziot. Csak szt,h utanozzak meg befolyasa van az emberekre mindenhol ismeretlenul is. Automatikusan kovetik ot. Hatassal van a masikra.
febr. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki tényleg magabiztos és domináns, az nem akar erősnek látszani, nem vergődik, csak teszi a dolgát magabiztosan.

Magyarországon viszont az emberek többsége egy frusztrált lelki nyomorult, aki úgy akar erősnek látszani, hogy kötekedik, nagyképűsködik. Viszont nem meglepő módon löttyedtek, lepukkantak és alig haladnak az életben.

febr. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!