Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki mennyire van/nincs felkészü...

Ki mennyire van/nincs felkészülve önvédelemre? Hordtok-e "bármit" magatoknál?

Figyelt kérdés
Nem ítélkezni akarok, ez csupán egy felmérés és kíváncsi vagyok, hogy ez a békéscsabai eset változtatott-e bármit is az emberek hozzá állásán ezzel kapcsolatban. Mindenki írja őszintén a véleményét(de nem az esetről) és kérem, hogy ne essünk egymás torkának csal kulturáltan. Köszönöm.

2023. aug. 23. 21:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egy kés van a táskámba, de nem önvédelmi céllal, hanem bent a cégnél szoktam enni és a benti kések annyira élesek a konyhán hogy azzal a vajat sem lehet elvágni.. így azzal szoktam étkezni.


(De ez is csak pár hete van így, mert meguntam, hogy nem tudok egy zsemlét normálisan elvágni.)


Így végülis van nálam valami, de nem hiszem, hogy lenne időm kiszedni a táska mélyéről, ha épp önvédelemre kerülne sor.

2023. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
32%
Mitörtént békéscsbán?
2023. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom mi történt Békéscsabán de sulis koromban mindig volt nálam egy kés. Mostmár nem hordok mert úgy vagyok vele kézzel elintézzük az illetővel. Ha pedig késsel jön hát elfutok. Ha úgy jön már, hogy rögtön a torkodhoz rakja akkor vagy ismersz valami fogást amivel kiütöd a kezéből vagy odaadod azt a kis pénzt ami nálad van kit érdekel.
2023. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Kitana. ***** válasza:
22%

Nincs nálam semmi, de nem járkálok veszélyes környékeken, többnyire nappal közlekedem forgalmas helyeken. Néha van, hogy éjszakaival kell hazajönnöm valahonnan, de nem olyan gyakori, meg van, hogy inkább taxizom.

Nem tudom, mi történt Békéscsabán.

2023. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
88%
Nálam esetleg a kocsikulcs az, amit annak mondanék. De nem szoktam ilyeneken gondolkozni.
2023. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi a frász történt Békéscsabán, hogy egyre több az ilyen témájú kérdés, hogy mindenki elkezdett fosni az utcán emiatt?


Amúgy ködszórófejes paprikaspray-t tartok magamnál. Szerencsére tömegközlekedési járművön is használható, mert nem "felhőt" csinál, hanem gyors, kisebb sugárban permetez. Még nem kellett használnom szerencsére.

2023. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
2023. aug. 23. 22:09
 8/31 anonim ***** válasza:
66%
Nincs semmim, nem tudnám megvédeni magamat.
2023. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
56%

"ez a békéscsabai eset változtatott-e bármit is az emberek hozzá állásán ezzel kapcsolatban"


Ne tegyünk már úgy, mintha ez az eset bármilyen szinten is jelentős lenne.


Mindennapos eset, hogy a kidobóemberek bántalmazzák az embereket. Most is ez történt, csak visszanyalt a fagyi.


Ha köszönésként taktikai kesztyűben arcon vered az embert akkor benne van a pakliban, hogy ott maradsz.


Rendőrt kellett volna hívni akkor most nem lenne miről beszélni.

2023. aug. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom,mi történt békéscsabán. De én hordok magamnál egy kb 30cmes vas láncot (kapuhoz volt régebben). Nem hinném,hogy meg tudnám védeni magamat túlerővel szemben,de ha nem lenne más választásom,oda tudnék csapni vele rendesen. Talán nyernék annyi időt h elfussak.
2023. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!