Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekkora súlyt bírhat el...

Horváth Koppány kérdése:

Mekkora súlyt bírhat el nagyjából vajon egy átlagos, nem túl vézna férfi, ha egy hölgy a nyakában ülne?

Figyelt kérdés
Lehet valami általános javaslat, szám erre, viszonyításként, hogy mit érdemes megpróbálni és mit nem, mert akár nagyobb gond is lehetne belőle, főleg, ha még egyik fél sem volt sosem ilyen helyzetben?

febr. 20. 06:19
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Attól is függ, mennyi idő telt el, mióta kivették a vajat a hűtőből, illetve mennyire meleg a szoba.


Egyébként szerintem egy átlagos testalkatú férfi jobb, ha nem próbàlkozik ilyennel, mert még egy balettáncostól is lesérülne.

febr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy egy átlagos férfi aki nem túl vékony az 75-80 kg. Na most a lányok többsége átlagosan 50-65 kg között vannak.


A 75-80 as férfi feltudja venni viszonylag könnyen a nyakába az ilyen nőket de túl sokáig nem bírnák. Mondjuk 1-2 percig tartják ha kell de amúgy utána már érzik jobb lenne letenni. Ez attól is függ ugye férfin mennyi az izom abból a súlyból. De most egy átlagost nézzünk. Ha az átlagos nővel 1-2 percet elvan, akkor amit maximum elbírhat felemelni a nyakába az talán olyan 80 kg szerintem. Még ha nehezebb is mint a férfi a férfi akkor is feltudja emelni kicsit. Csak hamar beleremeg majd és inkább leteszi. Ez az én verzióm. 🐍

febr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ficereg sokat, akkor saját súlyát és még egy keveset elbír az ember. Ha a core izomzata rendben van, vagy egyébként is sokat cipel, akkor súlya kétszereséig. De azért ez már nem az "átlagos" kategória.
febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem emelgetem a nőket, nem jó a hátam, meg amúgy is csak 75 kg vagyok.
febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Azért a saját súlyát illik egy férfinak elbírni a vállain.
febr. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!