Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Edzőm viselkedése?

Edzőm viselkedése?

Figyelt kérdés

Kezd belőle elegem lenni, de nem tudom jól érzem e. Személyi edzést csinálok két hónapja, általában többen vagyunk egy órában, pedig én kifejezetten személyi edzésre akartam menni, mondja jó lesz ha másokkkal együtt leszek. És nem is velük van a bajom. Edző kiadja a feladatot, de végig messengerezi az órám, másokkal röhögcsél, nézelődik ki az ablakon. Sőt, telefonál, nem is nézi a gyakorlataimat, bár állítja hogy mindenkit figyel....ugye neki fontos kikötése, hogy ne sérüljünk le, de akkor mi a francért nem lehet ott lenni az embernek?

Van mikor csak ketten vagyunk egy órában és akkor is ezt csinálja.Nem azt mondom h minden percben legyen ott de baromi idegesítő hogy mellettem telefonálgat és egyeztet új emberekkel ahelyett hogy az én gyakorlataim nézné. Ebből a viselkedésből áll az órám, mindig minden érdekesebb annál hogy velünk foglalkozzon

Másnak is ilyen az edző? Mivel kis falu ezért félek máshoz menni, lenne, de akkor lehet pletyka lesz belőle



febr. 23. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Fogadjunk, hogy csaj vagy!!!
febr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem személyi edzés csak pénzlenyúlas
febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csaj vagy nem csaj, kíváncsi vagyok másnak is ilyen tapasztalata van-e, mert tervezek váltani.Az ember nem vár sokat, csak azt ha már fizetek érte abban az egy órában, azt a figyelmet szánja rám, ránk, és nem azon múlik SOHA hogy túl sokan lennénk
febr. 23. 11:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Odamész,és megmondod, hogy nem ezt várod a pénzedért!

Vagy én mondjam meg neki???

febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Te döntöd el, mire költöd a pénzed. Ha nem felel meg, nem fizetsz érte. A pletykát meg le kell szarni.
febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez nem normális. Legyen ott és figyeljen. Nem az a gond, ha néha telefonozik vagy beszél valakivel. De ha ez a több, akkor az nem jó.

Ennyi erőből egyedül is csinálhatnád, gondolom, már megjegyezted a gyakorlatokat.

febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, egyedül is csinálhatnám ennyi erővel màr
febr. 23. 11:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiam egyszer járt ilyenhez. De az adott teremben ő volt a legolcsóbb edző, gondolom ezért a pénzért ez a minőség jár. Na nem maradt nápa sokáig. Mostanában látom kiírva az edzőknél, hogy 1 fő ennyi, 2 fő…. 5 fő ennyi meg ennyi az edzés. De ezzel tisztában van az az ember, mert ki van írva. Nálad szerintem nem fer, hogy személyi edzésre letud 5-6 vendéget. Az meg hogy oda se figyel…. kis falu ide vagy oda, jobb ha edzőt váltasz.
febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mennyit fizettél 1 óráét?

amúgy csoportos edzésnél nagyobb odafigyelést igényel.

ő nem edző, hanem nyomorék pénzlehúzós fax

febr. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt nem akarom leírni mennyit, de elég olcsó. Csoportosan mindenki egyedi feladatokat kap, nem ugyanazokat csináltatja. Személyre szabottan adja és mondja a feladatokat
febr. 23. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!