Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kibeszéli a rokonaimat?

Kibeszéli a rokonaimat?

Figyelt kérdés

Hagyján hogy más dologban is pofátlan, de minap a rokonaimat kibeszélte a nő (nem tudja hogy a rokonaim)

Mit tennél ha a pillásod/fodrászod vagy màs szolgàltatód igy viselkedne?

Ő van a legjobb árban a környéken, de azért kezd elegem lenni hogy mások előtt szidalmazza. Szidja de legalább ne mindenki előtt

Nem akarom leírni pontosan milyen szolgáltató de fontos szerepe van az életmódomban, fenn csak példákat írtam a pillásra



febr. 23. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ügyved volt ilyen. Teljesen magánugyben mentem de aztán a páromtol(akivel együtt se élünk) hallottam vissza, hogy "hallom voltál az ugyvednel, mondta nekem".


Még kérdeztem is itt hogy az ügyvédeket nem kötelezi semmiféle titoktartás? Simán kibeszélnek mindent, elmondanak bárkinek bármit. Ha az ügy alatt nem is, akkor utána, mikor lezárva.

febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És akkor beszeljunj akár egy nőgyógyászról vagy pszichologusrol.


Amugy másik pasim javasolt egy neki ismerős műkörmöst pont ezért se mentem hozzá, mert mindent tovabb is adott volna a páromnak de ha nem vagyok szimpi állitom még le is hordott volna engem a páromnak.

febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen ismerős ismerőse tipusu hálókkal csak a baj jár. Garantált hogy au egész város is tudni fog mindent akármi hangzott el. Es persz az illető fókuszán keresztul ahogyan ő tálalja. A te véleményed meg senkit nem fog érdekelni.
febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!