Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Régóta nem vagyok jóba a...

Régóta nem vagyok jóba a rokonaimal első illetve másod fokú unokatestvéreimel nénikéimel illetve a bácsikámal sem szinte egyikkel sem apai ágrol gyűlölöm őket mivel hazugságokat állítottak de közben úgymond hiányoznak mármint az hogy?

Figyelt kérdés
2023. aug. 12. 13:51
 1/9 A kérdező kommentje:
össze tartott a család bár nem tudom akkor szeretek e vagy csak úgy tettek de mindig jártak le falura stb normális hogy így érzek
2023. aug. 12. 13:55
 2/9 A kérdező kommentje:
évek óta nem beszélünk egymással és már nem is fogunk mivel ez megbocsáthatatlan amit állítottak de bárcsak ne történt volna meg úgy megváltoztak
2023. aug. 12. 13:57
 3/9 A kérdező kommentje:
annyira hűlyén érzem magamat szomorú hogy egy rokonság hogy eltávolodik egymásstol
2023. aug. 12. 13:59
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem beszélek egy rokonommal sem, néha rám is rám tör, hogy hiányoznak, de ilyenkor elgondolkodom, hogy vajon én is hiányzom-e nekik? Tudom, hogy nem, és ennyi.
2023. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van köztetek ilyen aki nincs jóba a rokonaival?
2023. aug. 12. 14:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg ezzel együttélni.Idönként felülbírálom az ismerösöket,barátokat rokonságot stb.Azt keresem ki az aki csak anyagiasságból,érdekből tart ki mellettem és ki az akiben megbízhatok.Amikor kezdtem így boncolgatni a kérdést sok " sallang " volt.Az természetesen szintén figyelembe vettem,hogy esetleg én is hibázhattam és azért olyan velem amilyen.Górcső alá vettem minden lehetőséget.Kevesen maradtak de még így is azt vallom, jobb egy barát mint 100 ellenség barátköpönyegve bujtatva.Fáj?!Ez már vele jár! Ezért írom,meg kell tanulni vele együt élni ha nem akarom magam kitenni atrocitásoknak.

Azt nem tudom te hogyan mérlegeled amit írtam,ha másoktól jobb tanácsot kapsz fogadd meg azt és add vissza az enyémet.Nincs belőle harag.

2023. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tartom rokonokkal a kapcsolatot, ha onnan nézzük így én se vagyok jóban.
2023. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"bár nem tudom akkor szeretek e vagy csak úgy tettek"


Ez az, amibe belekapaszkodunk, én is beleestem ebbe a hibába. A saját fülemmel hallottam, amikor a nagynéném (anyám testvére) mószerolt a főnökömnek, hazudozva rólam mindenfélét (egy munkahelyen dolgoztunk). Nem tudták, hogy ott vagyok még az irodaépületben.Egy világ omlott össze bennem, és bár tudom, hogy akit szeretünk, azzal nem csinálunk ilyet (amit ő tett velem), mégis utána még évekig tartottam a kapcsolatot vele.

Aztán amikor férjhez mentem, gyerekem lett, valahogy elkezdtem "felnőni" érzelmileg is, akkor baxtam rá a telefont. De akkor már nagyon sok volt a rovásán.

Szóval bocs, hogy bő lére eresztettem, nekem a válaszom az, hogy nem szerettek, csak úgy tettek. Neked is az illúzió hiányzik, mert szeretnéd azt hinni, hogy tényleg szerettek, de ez sajnos nincs így.

2023. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Tolmácsot kérek!
2023. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!