Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudnak/szeretnek a...

Miért nem tudnak/szeretnek a mai idősebb lányok és fiatalabb nők főzni?

Figyelt kérdés
Miért a gyorskajáldákba, meg éttermekbe akar menni mindenki akár találkozni, akár randizni, akár csak úgy hétköznapokon is enni?

febr. 24. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

A kérdés jó!

Szerintem az emberiség jó úton halad az elbutulás felé, és ebből sokan gazdagodnak meg, ezért etetik is a népet a butaság-táppal.

Amihez erőt kell befektetni, azt nem akarják a mai fiatalok többsége, ezért a gyorskaja egyszerű és kényelmes megoldás, hogy csak a bulikázás legyen a legnagyobb problémájuk.

febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es

Hát igen, ezek a mai fiatalok!!!


Amúgy meg sokan tudnak főzni, fiúk is lányok is. Sokan meg nem, mert nem házi cselédnek lettek nevelve, mint a régi szép időkben, ugye 1-es??

febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, ezek a mai fiatalok, elkényeztetettek, lusták, tunyák, munkakerülők. Ha meg felveszik őket egy munkahelyre, rendesen meg vannak sértődve, hogy dolgozni kell, vagy esetleg nem heti négy nap home office, meg nincs minden héten céges bulika :D Namost ugyanígy vannak a házimunkával is.
febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3

Néha mondjuk kinyithatnád a szemed

febr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Összességében mindenki lustul, én úgy látom. A lányok sem végeznek hagyományos női feladatokat és a fiúk sem.
febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
5-össel egyetértek! Egyébként nem azt mondta a kérdező, hogy cselédnek kell lenni, de azért tudjon már egy felnőtt ember kaját csinálni magának! Nemcsak mindig mirelitet meg rendelt kaját enni! Én egyébként tudok és szeretek is főzni, utálom a gyors éttermi kaját, néha én is rendelek egy pizzát, ha úgy adódik és nyaralásnál nyilván eszek a Balaton parton, de alapvetően otthon, a saját főztömet enni nekem öröm.
febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb meg kell nekik tanulni. Vagy egész életükben étterembe járnak majd, minden egyes nap a családdal?

Mondjuk sokuknak már az se kell.

febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Hú, a 8-as azt hiszem elég rossz lóra tett, ha ez a véleménye! Ne általánosíts!
febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Fiatal lány vagyok, szenvedélyem a főzés/sütés, étterembe nagyon ritkán járok (max évente egyszer). Sokkal jobban szeretek otthon enni (vagy rokonoknál, barátoknál), szerintem a saját kezűleg készített étel is jobb, mint a rendelt vagy az étteremben vett...


Azért vannak még kivételek!

febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 gabor49 ***** válasza:
ez általánosítás en pl sok lányt nőt ismerek aki tud főzni 50/f
febr. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!