Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 19/f segítséget szeretnek...

19/f segítséget szeretnek ķérni ha lehet szóval hol a fiatalabb kor osztály vonz hol az idősebb hogyan teremtsek kapcsolatokat pl egy 14 éves sráccal hogyan lehet kijönni?

Figyelt kérdés
Ja ha lehet akkor hagyyuk az olyan dolgokat hogy esetleg meleg vagyok vagy ilyen szarságok
2016. jún. 13. 20:02
 1/2 David224 válasza:
Miért vonz a fiatalabb korosztály? :D én meleg vagyok nekem van egy velem egykorú haverom 22 leszek öccse 14éves és szoktam velük lógni néha foci stb 13-15éves srácokkal cukiknak cukik de nem lehet velük beszélgetni semmiről sem pedig én is gyerekes vagyok még, de ők még nagyon, ha nagyon szeretnél ilyen fiatal srácokkal haverkodni akkor szerintem menj focipályára ahol fiatalok vannak és ott állj be közzéjük focizni így ki alakulhat egy haversági viszony
2016. jún. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm habár inkább csak nézni szeretem a focit kosaras vagyok
2016. jún. 14. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!