Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz olyan gyerekjátékokat...

Gáz olyan gyerekjátékokat venni magamnak a diákmelósfizetésemből, amikre gyerekként vágytam, de nem kaphattam meg gyerekként?

Figyelt kérdés

Nyilván nem a teljes fizetésemet akarom elszórni ilyenekre, de akkor is tök fura... Kicsit hülyeségnek érzem, mert totál felesleges, meg szükségem igazából nincs rá. Valószínűleg később se lesz hasznos, mert nem szeretnék gyereket. Csak szimplán jól esne ránézni a polcomra, hogy ott vannak.

Igazából olyan játékbabákról van szó, amikre gyerekként nagyon vágytam, de nem kaptam meg soha, mert anyukám csúnyának találta őket, helyette mindig klasszikusabb Barbiekat vette nekem, ha valami ünnepre azokat a bizonyos csúnya, szörnyes babákat. Nem anyagi oka volt, szimplán az ízlésem kontrollálása, mert amiket kaptam, azokkal egy árba volt.

Tényleg ott van az, hogy vágyom rá, csak olyan fura. Valószínűleg nem használnám nagyon, max ha ruhákat varrok játékbaba méretben, akkor modellnek jók lennének, de arra meg a régi babáim is jók.


febr. 24. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gaz :)

En peldaul felnottkent kezdtem el lego szetteket venni magamnak, gyerekkent egyaltalan nem is volt legom, nem telt ra.

febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Bár tényleg felesleges, de ha te ettől jobban éreznéd magad és anyagilag belefér, akkor vegyél 1-2-t, miért ne. Csak ne ess túlzásba.
febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Nyugodtan vedd meg amire vágysz.

Amúgy meg ha ciki lenne is, a kiegyensúlyozott, boldog élet egyik alapvető receptje, ha nem foglalkozol mások véleményével.

Tedd azt ami jól esik.

febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Én így folytattam felnőttként a Barbie babáim gyűjtését. Kiállítást is szerveztem a városomban belőle, ami sikert aratott.
febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Most nem konkrétan ehhez a témához szólva, de én az utóbbi időben tapasztaltam meg, hogy egy csomó olyan dolog van amiről az ember azt gondolja, hogy ciki meg gáz, közben pedig minél több embert ismersz meg kicsit "mélyebben", rájössz, hogy valójában szatyorban élsz és minden embernek vannak számodra fura hóbortjai, szokásai, amikről előtte azt gondoltad volna hogy ciki, de közben meg nem az.


Ez olyan, mint mikor sokan felteszik a kérdést, hogy ciki-e étterembe/moziba egyedül menni, mert meggyőződésük hogy az. Aztán elkezdesz egyedül étterembe/moziba járni, és rájössz, hogy csomóan járnak étterembe/moziba egyedül :D


Szóval igaz az a mondás, hogy semmi sem ciki addig, míg te nem gondolod annak.

febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is megvenném.
febr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz. Én is szoktam játékokat venni magamnak. Önálló, felelősségteljes, életképes felnőtt vagyok, nem attól lesz valaki gyerekes, hogy vesz egy babát, legot, vagy akármilyen játékot. A Barbie babákat egyébként is egy csomó felnőtt gyűjti.


33/N

febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
30 felett lettek sailor moon figuráim. Nem érdekel, hogy ki szerint gáz, vagy furcsa. Házas vagyok, gyerekeim vannak, saját otthonunk van. A vitrines szekrény "anya-oldalán" meg az egyik polcon Harry Potter, a másik polcon sailor moon. Osztakkor?
febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyébként ezt a pénzt nem olyan helyről vonod el, ami lényegesen fontosabb és szükségesebb lenne, akkor miért ne.

Én 3M+ autót vettem így, amikor fele ennyiért is lehetett volna olyat, ami megfelelő. Azt már le se merem írni azóta mennyit költöttem rá szintén "feleslegesen"

febr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Simogasd meg a benned élő kisgyereket.
febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!