Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lustaság ellen van bevált...

Lustaság ellen van bevált módszer?

Figyelt kérdés

Tanulnom kéne, de hallogatom...

Munkát is kéne keresnem, de azt is hallogatom....

Ki kéne takarítanom a szobámat, de hallogatom....

A barátnőm akar talizni hetek óta, de semmi kedvem végig hallgatni ...

Nekem szó szerint semmihez nincs kedvem.


máj. 14. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
ez szerintem nem lustaság hanem depresszió vagy valami mentális oka van, én is ilyen vagyok évek óta
máj. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Márpedig kelj fel, ülj le tanulni és küldjed az önéletrajzodat, és találkozz a barátnőddel. Erőt venni magadon csak azért is.
máj. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagy a barátnőd, megesz a retek és felkopik az állad, eszedbe jut élni ne félj.
máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
+ egy idő után kidobnak otthonról, a szüleid sem végtelen türelműek.
máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából nem is tudom mi akarok lenni így amit választottam nem éppen arról szól, hogy hú de jól fogok vele keresni.

Ami a munkát illeti nem fizetnek valami jól és csak egy dolgot szeretnék vásárolni az pedig egy saját lakás, de olyan távolinak tűnik, hogy inkább el sem kezdem a gyűjtést. A ruhák, telefon, egyéb divat cuccok nem igazán lelkesítenek.

A barátnőm pedig állandóan csak magáról beszél és ha végre rólam lenne szó kb 3 percig hallgat és utána egyből magára tereli a szót. (barát barátnő!) Lány vagyok!!

máj. 14. 14:38
 6/6 anonim ***** válasza:
ismerős érzés ahogy a barátnőd viselkedik. nekem volt egy haverom akinek be nem állt a szája, szinte levegővétel nélkül tudott pofázni órákig a semmiről és megszólalni sem tudtam tőle, olyan szinten lefárasztott amikor találkoztunk mintha lefutottam volna a maratont.. miután sikerült leráznom, nyugisabb lett az életem sokkal
máj. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!