Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha apai ágról mindenkinek kék...

Ha apai ágról mindenkinek kék a szeme és szőke a haja, a vezetéknév pedig nem szláv, akkor valószínű, hogy germánok az őseik?

Figyelt kérdés
febr. 25. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez valami elcseszett matek feladat akar lenni?
febr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Dehogy! Svédek.
febr. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban az emberek a legnagyobb korcsok. Szerintem felesleges ilyenekkel foglalkozni. Ha van is valami ilyen olyan vonal, lehet nem passzol ahhoz amihez szerinted kellene. Annyira keveredve vannak már a nációk, hogy értelmetlen hajszín, szemszín meg név alapján bármilyen következtetést levonni. Max elpoénkodhat az ember ezen, néha én is szoktam, mert én is pont ilyen típus vagyok külsőre. Na de kit izgat. Ha biztos eredmény akarsz kapni, mindenképpen valami komoly családfa kutatást javaslok inkább. Aztán lehet olaszok a felmenőid… bármi lehet.
febr. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.
febr. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Korcs a szuleid miatt vagy.
febr. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Edesanyam, torokok, zsidok, de meg palesztinok kozott is vannak szoke, kekszemuek. Ne kombinalj.
febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak DNS teszt tudna adni erre többé-kevésbé megnyugtató választ. Sok szláv például még azelőtt asszimilálódott, hogy kialakultak volna a családnevek, tehát utódaik magyar családneveken futnak. Germánok nagyrészt csak akkor kezdtek el beolvadni amikor már voltak családnevek, de ő náluk meg gyakori volt az utólagos névmagyarosítás.

Egyébként a magyarok genetikailag a szlávok közé illenek be leginkább, a germánokkal való rokonság ennél jóval kisebb, a honfoglaló magyarokkal való rokonság pedig egyenesen jelentéktelen.

márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!