Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tette ezt ez a fiatal...

Miért tette ezt ez a fiatal fodrász csaj? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Egyszer elmentem egy fordászatba, és kerestem ott az egyik fodrász srácot, a Rolit, hogy csinálja meg a hajamat. De egy fiatal csaj kollégája volt ott, szóval megkérdeztem, hol találom a srácot.

Erre a csaj oda fordult, és ilyen színlelt meglepődéssel, hangosan(!) az üzletben elkezdett szövegelni:


"Rolit? Írj rá Facebook-on... 2 hete láttam utoljára, hajnalban találkoztam vele, hulla részeg volt."


Aztán elmondtam a srácnak, hogy a kollégája mit művelt, mire azt felelte, hogy beszélni fog vele, mert már nem ez az első eset, hogy ezt csinálja.

Én arra gondoltam, hogy a csajjal kavargatott a srác, de valami nem jól sikerült a lány szemszögéből, és így áll bosszút, hogy szemét vele. Másrészt mi oka lett volna arra, hogy nyilvánosan, hangosan ilyeneket terjesszen a kollégájáról, hogy utoljára 2 hete látta hulla részegen?


Mit gondoltok?


febr. 25. 07:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Éretlen Tinistory!
febr. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Semmi.

Én emögé nem látnék semmit. Van élete a pasinak lehet a fodraszcsajnak meg ninca és ennyi csak.

febr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akart maganak egy uj ugyfelet.
febr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3


Egyébként sem ültem volna be hozzá, ezek után meg pláne nem.

febr. 25. 07:22
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Vagy csak viccelt, és nem esett le.
febr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Áh, elég passzív-agresszív stílusa volt. A színlelt meglepődés alatt ott volt az indulat. Ez eléggé lejött.
febr. 25. 07:47
 7/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Persze,a hajad csak az csinalja meg a legjobban,aki megszokta csinalni. A tobbiek csak elrontjak.

febr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Én meg azt gondolom, hogy Roli fizetésbetegségben szenved. Pénzt kap, aztán b/szik bemenni másnap dolgozni így szegény csajt b/szogatják, hogy sok a várakozási idő, vagy éppen hol a Roli.

Nem dug minden csaj azokkal akiket utál, nézz kevesebb olcsó romkom-ot

febr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg neked kellett volna a Rolival idõpontot egyeztetni, de mindegy.
febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi plane nem tudjuk. Ez primitiv volt mindenesetre.
febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!